Pezinské vinobranie – Stretnutie
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › Pezinské vinobranie – Stretnutie
- Toto téma obsahuje 20 odpovedí, 12 hlasov, a bola naposledny upravená pred 18 rokmi, 9 mesiacmi od
racer8.
-
AutorPríspevky
-
22. augusta 2007 o 19:31 #76069
milan3232
Účastník (Participant)Milí motomaniaci, motohovada,
dňa 21-23. sept. 07 sa koná u nás v Pezinku známe Pezinské vinobranÝ 🙂Spolu s Miškou si vás dovoľujeme pozvať a prežiť spolu zopár pekných momentov.
Program vinobrania a niečo o PK: [linka]Je zabezpečené:
* parkovanie v oplotenom dvore stráženom psom, dĺžka cca 80m x 40m,
* stanovanie vo dvore (tam, kde je aj parkovanie),
* WC dokonca aj suchá latrína, voda…
* domáci gril,
* vstupné a parkovné formou vatikánskej meny,
* gitara a hrdlá na spev – ak prídu 😉
* nejaké ingrediencie máme, nejaké si doneste.23. augusta 2007 o 18:11 #76070paposisa
Účastník (Participant)Napiste nieco blizsie kde to bude. My by sme prisli ale kam?( ulica c.domu, nazov latriny…..)
23. augusta 2007 o 19:37 #76071milan3232
Účastník (Participant)Byvame hned na zaciatku/ konci (zalezi z ktorej stran ysa na to pozeras) vinobrania. Pri nas su zabrany. Je to Kupeckeho 81 (vid moj profil). Na http://www.pezinok.sk je aj mapa, kde sa to da najst.
23. augusta 2007 o 19:49 #76072doctor
Účastník (Participant)Kua asi by som sa aj pridal.
23. augusta 2007 o 20:04 #76073Sani
Účastník (Participant)Sused, my bez motorky … 😁
24. augusta 2007 o 6:06 #76074reeko
Účastník (Participant)Mozno sa zastavime.. uvidime.. 😉
24. augusta 2007 o 8:52 #76075cbr900
Účastník (Participant)all super nápad…. rozmýšľame vás prídeme mrknúť… 😉 … uvidíme
Šani … ako mi Puma pripomenula… u nás je ona na také veci… ja zabúdam a strácam 😁 …. to pozvanie na vinobranie u vás doma… nooo, spojíme to a v pondelok ráno domov šoféruje Puma 😁 … ešte ma aj na víno naučíte 😀
24. augusta 2007 o 14:58 #76076senior
Účastník (Participant)milan3232 vinéčko bívué,… Do Pezinoku ďaleko, z Pezinoku eštek dál… 😁
24. augusta 2007 o 15:41 #76077milan3232
Účastník (Participant)Hej, mal by byt aj Burciak, ale vsak aj behat sa musi…
Sani – vsak zajdete aj pesi, nee? 😁13. septembra 2007 o 14:57 #76078Vidicon
Účastník (Participant)My urcite prideme na moto. Ak nebude liat. A zavolame aj ruskych kamaratov, ak nevadi. Spasiba! Lepsie ako Bojna! 😁
19. septembra 2007 o 13:14 #76079Vidicon
Účastník (Participant)Beriem spat. Ak sa bude dat, prideme na Jeepe, aby som mohol aj pit, lebo na motorku opity nesadnem 😈
Rusi zatial este nedali vediet, ale lomim ich, snad povolia, ich problem je v tom, ze ten co soferuje, nebude moct kvoli soferovaniu pit, kua, ti rusi… 😁19. septembra 2007 o 13:16 #76080racer8
Účastník (Participant)No aj u nas sa konaaa ale je to onicom.. jedno co je dobre su tekvicove zrnka a cigansa 😎 ale do pezinku by som siel kuknut 🙂
19. septembra 2007 o 13:18 #76081kankoXF
Účastník (Participant)racer8 Vsak teda co TO a Bojna alebo Modra????
Zrus kavu a dajme ak chces tu Modru… 😎
19. septembra 2007 o 13:21 #76082racer8
Účastník (Participant)kankoXF este nei este nemam v rukax vodicak tak nemozem riskovat taku daleku cestu kde nepoznam
policajtov 😛 😇 inak kavu nepijem 😁19. septembra 2007 o 14:49 #76083milan3232
Účastník (Participant)Zastavte sa, budeme radi. Kedze tu bude dost ludi, a aj my budeme na vinobrani, ak by ste sa nedozvonili, zalolajte mi na mobil, budem vas navigovat, alebo dobehnem domo.
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
