Connect with us

Piagio NRG 50 liquid cooled

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Piagio NRG 50 liquid cooled

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65736
    Trndik
    Účastník (Participant)

    Mám taký problémik. Moj skuter jednoducho prestal chladiť. Voda v chladiči je studena aj keď motor je už prehriaty a mal by byť už chladeny kvapalinou. Vyzerá to ako keby mi odišlo čerpadlo na vodu ale nikde ho tam nevidím. Neviete mi ktosi poradiť na akom princípe funguje tento chladiaci okruh a či tam vôbec nejaké čerpadlo je??? Počul som už aj čosi také, že to funguje bez čerpadla. Za každu radu dik…

    #65737
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Treba pozriet na internete schemu chladenia. Ked nieco potrebujem tak idem na http://www.naseparta.cz tam su odkazy na manualy a mikrofise. Daj vediet ci si tam nieco objavil, ak nie skusime inak.

    #65738
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Trndik

    Veľmi ťažko sa hľadá rada na tak málo sa objavujúce moto. Nejaký hnací prvok na kvapalinu tam musí byť, ešte som nepočul o chladení samospádom. Alebo sa mýlim? Ja už by som volal predajcovi a vyzvedal, na akom princípe to funguje a v čom zvykne byť najčastejšie problém.

    #65739
    Trndik
    Účastník (Participant)

    Celý deň som sa v tom špáral ale už je po probléme 😀 😀 😀 . Nakoniec to bolo zavzdušnené, aj keď neviem ako sa to mohlo stať veď vodu v okruhu som si kontroloval a vždy jej bolo dosť. Za rady aj tak vďaka…tlmič – super stránka!

    #65740
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Aj toto je dobra stranka!

    Ja mam uz trosku slabsiu pamäť a tak tam chodim len kôli tym odkazom, ale vsimol som si ze ich tam vela chyba, byvalo tam toho viacej.

    #65741
    Trndik
    Účastník (Participant)

    Ak ti pamať dovolí spomenúť si daj vedieť budem véééélmi rád.

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri