Connect with us

PitBike

Domov Diskusné Fóra Kaviareň PitBike

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76529
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    Pohrávam sa zakúpiť si niečo malé, na veľkú moto nemám čas a miesto, chuť na veľkú moto je, aj niečo najazdené, ale skôr by som chcel niečo menšie čo by sprostredkovalo pocit naozajstnej motorky a poskytlo pocit zábavy, nepotrebovalo náročnejšju údržbu a poskytlo zadosťučinenie skutočného pojazdebia. Áno nikdy to nejaký PitBike nedokáže rovnať sa z Veľkou motorkou ale ak niekto máte skúsenosti či už Pre alebo Proti, rád si vypočujem (prečítam) Váš názor. Napr: mohlo by to vyerať asi takto [linka]

    #76530
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Pedrito … zdravím ťa … načrtnem ti to na mojej situácii…. vozím(e) sa s Pumou na RRke, v druhej garáži je babeta, ale mne to nedalo a začiatkom minulej sezóny som sa začal zaujímať o minibike… v meste som ho mal 3. v poradí, bol to ešte veľký hit… nehovorím, že to nie je pecka, vyblázniť sa na tom, povoziť po chodníkoch v meste 🤐 , pomedzi ľudí sa brodiť a deti s úžasom na teba hľadia, že " mami, mami aj ja sa chcem na takom previezť " 😁 … samozrejme boli tam aj parkoviská, kde sme sa naháňali… samozrejme som bol KOMPLET oblečený 😁 … ale idem rovno k veci …. ono ťa to baví raz, dva, tri krát…. ale časom ťa to trochu zunuje…už to nebude také, že WAAAAAAU aha pecka, vybláznim sa…. už ťa to tak nebude lákať a čoraz viacej času bude mini (Pit) bike sám v garáži … na pár dní, je to ako atrakcia super, ale už by som ho sebe nekupoval …. [linka]

    … ešteže máme v meste poriadnych motorkárov a zobrali mi ho do proti zálohy za striekanie 😀

    #76531
    MartineR
    Účastník (Participant)

    cbr900 a ja ze mi ho podarujes za protisluzbu 😈

    #76532
    cbr900
    Účastník (Participant)

    MartineR 😶 ja tebe??? … však ty si dvakrát fajal a len raz platil 😁 … nezabudol som na to 😁

    #76533
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Pedrito to sú vyhodené peniaze, väčšinou sú to aj tak čínské shity.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri