Connect with us

Plánujeme zraz naháčov (Orava)

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Plánujeme zraz naháčov (Orava)

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 16 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70442
    pogicko
    Účastník (Participant)

    Hmmm zaujimave….nebolo by zle tam prist nieje to ani daleko…

    a kedy presne boloby dobre datum povedat..



    bo ja robym ties daco a bude to ties v auguste 😁 takze hadaaaam666killer dojdes sakuknut aj knam…

    #70443
    taaat
    Účastník (Participant)

    Už sa tešíme tak delej s tým dátumom 😎

    #70444
    taaat
    Účastník (Participant)

    A žádne jogurty kto sa má pozerať na tie kelímky ked sa hanbia za motory 🤐 😛 😎 😶

    #70445
    666killer
    Účastník (Participant)

    [linka]

    viitany su vsetci!!!!tak sa hlaste!!!pretoze zalohu musime zaplatit do konca maja ok!!!!tesime sa

    killerovci 😁

    #70446
    pogicko
    Účastník (Participant)

    666killer aka zaloha??

    ja tam pridem kuknut a spat budem doma vet nemam daleko 😁

    alebo na travniku 😁pod holim nebom takze ubytovanie uz mam😁

    #70447
    666killer
    Účastník (Participant)

    Pogicko jasne ak budes spat kdesi von na zemi alebo pojdes domov tak ty budes platit len 100 pri vstupe ale inak pre ostatnych ta zaloha je dolezita..pretoze ak sa nezaplati v pozadovanom case cena bude o dost vyssia!!!!

    tak podme motorkari co je s vami??ziaden zaujem ostatníííííí??

    nevidime to v dobrom svetle

    cakame!!!

    Killerovci

    #70448
    666killer
    Účastník (Participant)

    No ako pozeram tak ziaden zaujem 😟 no nic to. rozhodli sme sa po dlhsom zvazeni zalohu zatiahnut zo svojho a uvidime kolki ludia pridu..len sme trochu sklamaní ako to je..najskor sa vela ludi slubovalo a teraz nic 😟

    kazdopadne vas pozyvame a budeme cakat na kazdeho z vas.len by volo dobre sa do zrazu ozvat aby sme vedeli coho kolko nachystat..(klobasy, gulas…)

    Killerovci 😁

    #70449
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Neviem ako u ostatných ale povedať, že pridem na isto 2 mesiace dopredu je dosť nereálne 😕

    #70450
    666killer
    Účastník (Participant)

    Mirolc: ved jasne ale pomaly je to uz len mesiac vies..ale ja tu zalohu zatiahnem lebo to co si myslis ty si myslime aj my..a tak preto..a ty dojdes?? 😁 lebo si vítany ..vsak len potom tesne pred zrazom ak by niekto chcel dojst treba sa ozvat uz z uvedenych dovodov..vdaka..

    killerovci 😁

    #70451
    666killer
    Účastník (Participant)

    Zdravim. tak termin zaplatenia zalohy sa blizi. par ludi odtialto sa uz nahlasilo. ma este niekto zaujem???

    #70452
    666killer
    Účastník (Participant)

    Nikto nic????ani jednodnovy navstevnici..ani taki co si este niesu uplne isty??? 😶

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 16 až 26 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri