Connect with us

Plechovkári

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Plechovkári

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74278
    racer8
    Účastník (Participant)

    Stava sa Vam casto ze ked idete v pohodicke a je predvami nejake auto a napadne vas ho predbehnut tak ten debil-vodic co ho riadi prida a snazi sa s vami pretekat??? mne sa to za poslende 2 tyzdne stalo asi 4 krata a to som bol na moto asi 5krat dokopy…. napr dnes som isiel v pohodice a zrazu predomnou stare subaru vyxadza z parkoviska pribrzdil som a dost a ked som ho xcel predbehnut tak ten "vodic" tomu daval tak ze som tam mal 200km/h a to som ho este nepredbehol… neviem ci je to sposobene tym ze mam supersport a kazdy si xce nieco dokazovat tym ze mi "ujde" alebo unas jazdi naozaj nespocetne mnozstvo debilov! ☹️

    Alebo mam take stastie iba ja? 😕

    #74279
    Foreman
    Účastník (Participant)

    To nic mna raz prekrizilo na moste ☹️

    #74280
    doctor
    Účastník (Participant)

    Zatial sa mi to nestalo a aj keby zapamataj mudrejsi ustupi!

    #74281
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    doctor ano ty ustupis lebo stym traktorom musis 😉

    racer8 taky plrechovkari ma dost zabavaju myslia si ze ked maju nieaky plechovy ramus tak ti ujdu no vacinou skor ako pridaju by si mal byt prednimy

    alebo sa trosku pohrat dat sa vedla a co tak podradit do dvojecky 😈 🤐 no a co jugurt je zdravi

    #74282
    racer8
    Účastník (Participant)

    jaRRo no jasne ale vies este ho mam kratko na to aby som robil take extremy .. nexcem riskovat a to nehovorim ze dnes tu naokoli fukal dost vietor a ked mas kapotaze tak to dost hadze… ale inak som snim spokojny 😉 akurat by som chcel dofukat teda skontrolovat gumy ale neviem aky tam ma byt tlak??? 😕

    #74283
    MartineR
    Účastník (Participant)

    jaRRo je pravda, ze Jogurty su zdrave , no kym si chalan zvykne na zdravu stravu, mohol by mat z toho brusne promlemy 😈

    racer8 ano stava sa to. existuje zakladne pravidlo, ze na motorke nikdy nemas prednost , takze treba jazdit sakramentsky opatrne a ked uz ti niekto vyjde z bocnej cesty a nezabije ta uz vtedy, tak sa ta snazi za kazdu cenu zabit napriklad aj pri provokacii k nahanacke. Casom si na to zvyknes 😉 a potom uz naozaj len staci podradit do dvojecky 😈

    #74284
    racer8
    Účastník (Participant)

    MartineR 😉 asi mas predsa len pravdu

    #74285
    MartineR
    Účastník (Participant)

    racer8 ja vzdy … to si nevedel ? 😈

    #74286
    racer8
    Účastník (Participant)

    MartineR nie ale uz viem 😀

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri