Connect with us

Plna verzia casopisu do PC

Domov Diskusné Fóra Pre admina Plna verzia casopisu do PC

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #84190
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Caute,

    vsimol som si vpravo blikajucu reklamu na plnu verziu casopisu Motomagazin v elektronickej forme.

    chcem sa opytat – ako to funguje Cena Eur 1,40 je predpokladam za 1 cislo. Co sa mi stiahne do PC – subor .pdf? Je pouzivanie suboru nejako casovo ohranicene, chranene, alebo jednoducho stiahnem a mozem s nim neobmedzene manipulovat = kupil som ho a je moj?

    vdaka za vysvetlenie.

    Milan

    #84191
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    To je parada konecne aj mi emigranti mozeme listovat vo vasom casopise!

    #84192
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Ahojte, rozbiehame elektronickú verziu Motomagazínu, aj keď MMA je aktuálne elektronicky plne v predaji, sme vo fáze testovania toho ako to pôjde na rôznych zariadeniach – PC, PDA, smartfón, či tablet. Emigrant Zomby bude čítať elektornický časopis tiež 👋 . Budete potrebovať on-line prístup na čítanie, nedostanete full PDF – pretože je ľahko posielateľné ďalším užívateľom, ale iba unikátny prístup pre jedného užívateľa a ak si ho kúpiš jeden krát už bude tvoj navždy bez obmedzenia počtu zhliadnutí. Ďalšou fázou budú napríklad aktívne odkazy na niektorých stranách, ktoré vám po odkliku ponúknu video k testu a mnoho ďalších vecí, na ktoré potrebujeme nabehnúť postupne. Budeme vás informovať.

    #84193
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Aha, takze ak to dobre chapem, zakupim si elektronicke cislo, ale mozem ho pozerat a citat iba online pripojeny na siet. Neda sa stiahnut do PC 😕 . To je trosku skoda, aj ked chapem dovod napisany vyssie.

    Da sa z tohoto formatu tlacit?

    #84194
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Milan, ak si to raz pozrieš, mal by mať tvoj prehliadač a comp mať až do premazania histórie prehliadača možnosť zhliadnuť stránku aj v offline režime, ale ja som na počítače lempl, tak ma možno niekto vyvedie z omylu 😉

    #84195
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    A okrem toho, veď dnes už aj cez mobil vieš byť online takmer kdekoľvek a prepojiť mobil s compom, aby mi šiel net dokážem cez BT aj ja 😁 a to som počítačový antitalent 🤣

    #84196
    milan3232
    Účastník (Participant)

    😉 preco by som mal mat internet vsade, kam sa pohnem? staci, ak ho mam v praci a doma 🙂

    Naco v mobile, nemam ho kde vyuzit – ked soferujem, tak ho nepotrebujem…

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri