Connect with us

Podakovanie hokejistom

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Podakovanie hokejistom

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73891
    raptor
    Účastník (Participant)

    Chcem podakovat nasim za predvedenu hru a vykon

    z mojho pohladu nam rozhodca neuznal pravoplatny gol, cele sa to mohlo odvijat uplne inak

    pred koncom zapasu som cestou na malu potrebu takmer ublizil chalanovi co siel von z hajzla… otvaral som si dvere kopackou do dveri 😟 20cm a mohol lezat v mlake krvi…. som rad ze nie som hrac ublizil by som tomu rozhodcovi 😠

    #73892
    Venco
    Účastník (Participant)

    Ja som sa len zbytocne rozculoval. Ta druha tretina nebola hodna ani stvrtfinale. To si pani hokejisti mohli uvedomit. Ved ti svedi len vyuzili nieco z mala nasich chyb.

    #73893
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Boli lepší 🙂 a zaslužene postupili. Už proti Bielorusom to bolo trápenie a dalo sa to čakať 😕

    #73894
    tomXX
    Účastník (Participant)

    Pohnojili to na plnej ciare, za stavu 4:6 som to zabalil a isiel prec. 2/3 stala za fajku mocky, nedalo sa na to pozerat, to by lepsie uz zhral aj Madagaskar. Dobre im tak, s takouto "hrou" by nezvitazili ani nad Rakuskom…

    #73895
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Tradícia ostala 😕

    #73896
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Co to tu riesite ked vyhravali vseci si ich nesli vynachvalit svedi boli lepsi tak sli dalej…

    co vas tu sere vyhrali sme s cechmi malo vam je?

    a keby sme boli majstri benzin bude lacnejsi??

    #73897
    duggo
    Účastník (Participant)

    Podla mna hrali uplne super, len ten zlty brankar chytal ako nadrogovany a ten ich gol co tam akurat robil ten zlutaz salto cez nasho brabkara , spartakiada ☹️ ☹️

    co uz 😠

    #73898
    doctor
    Účastník (Participant)

    Obrana zahrala trochu nanic a ty spartakiada by nas aj tak nezachranila lebo by dali iny gol.Nevadi aspon buduci rok v kanade sa mame na co tesit.Vratime to kazdemu aj s urokmi.

    #73899
    rentar
    Účastník (Participant)

    Slovensko môže hrať tak s pobrežím slonoviny aj to len z dorastom! 😠

    #73900
    Zolike
    Účastník (Participant)

    Utoky ešte ako tak, ale obrana total prepadák, žiadne narážanie na mantinel, obsadzovanie si hráčov, odstavovanie protihračov od puku telom…..a tak to aj celé dopadlo…..škoda sa rozčulovat….. 😠

    #73901
    Tusitel
    Účastník (Participant)

    Teraz tak trochu nezmyselne vyznieva vyjadrenie ked zo studia komentovali nase prehry a obhajovali to tym,ze sa nasi hokejisti setria 😕

    neviem na co sa setrili. asi na ten zapas z ceskom…

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri