Connect with us

Policajti a riadenie dopravy

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Policajti a riadenie dopravy

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96689
    kavis
    Účastník (Participant)

    Neviem či som nezaregistroval nejaký nový predpis ale dnes o 9:10 som šiel cez križovatku v Trnave – Piešťanská cesta – Špačinská cesta a vypnuté svetlá a šaškovali tam policajti a z ich výkonu som bol veľmo prekvapený. Zvyknutý som že čelom alebo chrbtom značí stoj a bokom značí že voľno a presne tento čo tam stál tam akurát vodičov gestikuláciami púšťal vždy zo smeru voči ktorému stál čelom. Tak teda neviem že či fakt šovéri nevedia jazdiť keď v križovatkách stoja policajti ako nám to tlačia niekedy v správach alebo že by policajti nevedeli riadiť dopravu? Panenka madová čo som si tu dovolil  😈

    #96696
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Presne 😀 a ked zacnu riadit akurat vyrobia zapchu zo vsetkych stran  😁

    #96697
    fikus
    Účastník (Participant)

    A ešte sa aj rozčuluju:-)

    #96699
    Goldy
    Účastník (Participant)

    No, ak stál policajt čelom do smeru jazdy s pravou rukou predpaženou a púšťal vozidlá len do prava, tak to bolo OK 😎 . Ak púšťal vozidlá aj rovno, je to nezmysel 😶 , ale asi nebol v škole, keď  to preberali. 😈

    #96701
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Ak robí tzv. trojstranný uzáver, tak voľno majú práve tí, ku ktoým stojí čelom a vodiči ktorým stojí chrbátom stoja.

    #96703
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    No ale mal by mat pritom predpazenu  jednu a upazenu druhu do praveho uhla nie ? ak tam stoji ako tlk a ukazuje jednou niekomu ze moze ist to je co za riadenie ? 😁 
    http://drivel.drivel.sk/kapitola_dopravne_situacie_policajt.html

    #96705
    kavis
    Účastník (Participant)

    Chlapci ano máte pravdu čo tu píšete že tak sa to má robiť a ja viem tie policajné pohyby kedy čo znamenajú a keby to tak robil tak by som tu to ani nedával ale on zjavne nevedel ako sa riadi doprava, škoda že nemám v aute kameru bo bol to vynikajúci komický zážitok ešteže sa nič nestalo  😇

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri