Connect with us

Polícia kupuje nové motorky

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Polícia kupuje nové motorky

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74047
    Foreman
    Účastník (Participant)

    [linka]

    Takze kupuju nejake new masiny vraj si vyberaju teraz a skusaju,som zvedavy co kupia.

    Ale take BMW dostat pod ruky nebolo by odveci.Ale to nezmeni moj postoj k Policajtom 😉 😈

    #74048
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Prečo nie, súhlasím. Len som zvedavý, akým spôsobom budú rozdeľované, pretože bez predchádzajúcich skúseností to pre nich nebude sranda a rýchlokurz to nevyrieši 😟 Tiež sa teším na výbavu, ako nepremok a pod., či to bude u nich štandardom, alebo si to budú musieť chudáci dokupovať za vlastné, čo by niečo podobné nebolo po prvý krát.

    #74049
    Albion
    Účastník (Participant)

    Nooo,tieto autobusy budú vhodné jedine na diaľnicu,alebo ako doprovod.

    #74050
    Furby
    Účastník (Participant)

    A policajne jawy uz nebudu? 😀

    #74051
    Foreman
    Účastník (Participant)

    Nahodou,mne sa tieto masinky pacia.Urcite to neni najlachsia motorka a ani najmensia ale Policajtom to urcite staci.Ved vykon to ma tiez dobry no ne? 😉

    #74052
    Albion
    Účastník (Participant)

    Foreman – to si píš…. Výkonu má na rozdávanie….Myslím,že na dialnici ich nikto nepreští….Hlavne,keď budú min.dve,a budo operovať v rozostupe.

    #74053
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Albion, policajti maju tie RTcka koli tomu, ze straaasne dlho vydrzia. Nie preto, ze maju vykonu na rozdavanie, lebo to nie je pravda, je plno vykonnejsich motoriek a na dialnici ich presti aj 600-vka sportova. Ale ved kvakaj dalej, to sa len tak nevidi! 😁

    #74054
    matoTL
    Účastník (Participant)

    No ked si myslia že im to pomôže…no pravda je že s autom aj tak nikdy nestíhajú 😁 uvidíme ako sa predvedú

    #74055
    Albion
    Účastník (Participant)

    Stráááášne dlho vydržia…..

    Hmmmm…… Velice pádny dôvod…. Bystrá osôbka….

    Ne – u – ve – riteľnééé….

    Kvak – kvak – kvak – kvak…..

    Ešte???

    Je sucho….to nieje len tak kvákať do vetra….

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri