Connect with us

Porsche vs. bike

Domov Diskusné Fóra Nehody Porsche vs. bike

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81279
    Alexius
    Účastník (Participant)

    Čo vy na to ? 😇

    [linka]

    #81280
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Pri tychto videach je vzdy otazka – vodic auta (alebo ten co ma kameru) zavodil, zavodili aj motorkari, alebo isli iba rychlo?

    Podla mna by mu v zakrutach zdrhli, ale na dlhej rovinke ma asi Porsatko vacsiu maximalku.

    Samozrejme otazka znie aj tak – aky soferi by boli za volantom. Profik za Porsatkom by urcite inak rezal zakruty, ale asi by sa nedal nehovorit na takuto sprostost za plnej premavky. Zavoznik na motorke by tomu tiez inak nakladal… To sa vsak zo ziadnych videi nedozvieme.

    Ale na pozretie je to fajn.

    #81281
    Alexius
    Účastník (Participant)

    No neviem či Poršatko má na rovinke akceleráciu lepšiu ako SS ?

    #81282
    piaggio
    Účastník (Participant)

    Ale to je jednoduce ty motorkary sa nechceli asi moc nahanat alebo to boli lamy mozno len kludasi boh vie … ale nepovie 😁

    #81283
    piaggio
    Účastník (Participant)

    Keby chceli tak im ujdu

    #81284
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa celé to video je lama. 😁 Ani na aute a ani na motorkách tomu riadne nenakladajú.

    #81285
    AIR
    Účastník (Participant)

    1. uplna hlupost sa nahanat za plnej premavky, keby to bolo u nas, tak uz je niekto zostreleny, u nas sa soferi do spetakov nepozeraju…

    2. keby isli na plno, tak tie SS mu davno zdrhnu, takze to bola iba zabavka a nie plny vykon…

    3. ale pobavil som sa, na pozretie je to video v pohode

    😉 🙂 😉

    #81286
    milan3232
    Účastník (Participant)

    No neviem, ja som sa raz fakt nahanal s Ferrari, ale na rozbehu bol o cosi lepsi a na maximalku som sa vobec nechytal. Bol to letmy start zhruba zo 60 km/h. A fakt som to tocil. Samozrejme nemam R1 ci CBRku 1000… ci podobnu strojovnu, ale tie auta fakt slapu.

    #81287
    AIR
    Účastník (Participant)

    milan3232 ale v tom videu, za premavky sa tie motocykle prestrikuju pomedzi auta lahsie ako poršatko, to musi aj pribrzdit casto… takze tam by mu zdrhli… bez premavky na prazdnej ceste asi nie

    #81288
    piaggio
    Účastník (Participant)

    AIR dobry kriz nevies taky zohnat na moto??? cierny a po okrajoch trochu strieborny????

    #81289
    AIR
    Účastník (Participant)

    piaggio skus na nejakom zraze, alebo na vystave, co bude v marci

    #81290
    Alexius
    Účastník (Participant)

    Bye

    #81291
    Express
    Účastník (Participant)

    Podla mna isli dost palbu, mozete si vsimnut na ruke vodica ako ukazuje ze ide 200 a na konci videa 300 aspon si myslim ze ukazuje rychlost.

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri