Connect with us

Posledná rozlúčka s Gipsy…

Domov Diskusné Fóra Nehody Posledná rozlúčka s Gipsy…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69768
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    …………….Pre všetkých ktorí majú radi GIPSY…………………………V pondelok 16.10.2006 sa odoberá na poslednú, najdlhšiu cestu naše slniečko, Slávka ? Vaša GIPSY. Jej posledná cesta začína na Antolskej ulici pri nemocnici sv. Cyrila a Metoda v Bratislave ? Petržalke pri bare REBEL o 14.00 hodine Spanilou jazdou. Smútočný obrad je o 16.00 hodine v Bratislavskom krematóriu v Lamači. Účasť tých, ktorí jej majú ešte stále čo povedať je …………

    #69769
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    pre všetkých, ktorí sa prídu naposledy rozlúčiť so Slávkou…na žiadosť jej brata Vás všetkých prosím,nedávajte si na motorky čierne stuhy….stuhy budú oranžové, tak ako mala Gipsy farbu nicku..ďakujem

    #69770
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    ešte vás chcem porosiť, ak máte nejaké fotky s gipsy pošlite mi ich na adresu vrba31(z)atlas.sk, ja ich prepošlem potom jej rodičom… chcú zmapovať všetky Slávkine priateľstvá.

    Ďakujem.

    #69771
    Majula
    Účastník (Participant)

    😠

    #69772
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    Hovorila som s kukym, kwasak a s Dubákom… rozprávali sme sa aj o tom či jej každý prinesieme kvety alebo vence sami za seba, alebo sa vyzbierame na nieco spoločné.

    Myslim, že pre „cezpoľných“ by bolo prijatelnejšie druhé riešenie, nakoľko nie každý má kufor a frčať cez pol slovenska s kyticou alebo vencom pripnutým k motorke nie je najšťastnejšie riešenie.

    Chceli by sme jej dať urobiť veniec s dvomi stuhami – za motoride aj za exebat…

    Vzhľadom na vážnosť situácie nepochybujem, že ten kto povie, že sa vyskladá sa skutočne aj vyskladá…

    #69773
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja by som bol tiez radsej keby sme prispeli aby som naozaj nemusel vlacit na motorke nejake veci.

    #69774
    cucpo
    Účastník (Participant)

    tiez nemam na moto ako doviest takze by som bol za spolocny

    #69775
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    dobrý napad myslel som na to ako to spravit

    #69776
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    Veniec je hotový… je v gipsy-farbe, slniečkový… Skladáme sa po 50,- Sk /naozaj symbolická cena/ Korunky zbiera Kuky pred jazdou pri Rebeli.

    #69777
    PREPILENYOBOR
    Účastník (Participant)

    CO VAM NAPISAT AKO PRISPEVOK DO DISKUSIE ??? ASIG LEN TOLKO . . . OSUD NAM DOPRIAL ZOZNAMIT SA NO ZIAL ODOPREL NAM SOPZNAT SA 😟 . . . MILA GIPSY . . . PRISLA SI DO MOJHO ZIVOTA NECAKANE A NA KRATKO . . . ODISLA SI RICHLO A NA DLHO . . . NIE, ZIADNA SILA TA NEDOKAZE VYKORENIT Z MOJICH SPOMIENOK . . . PREHANAJ SA TEDA PO NABESKYCH CESTACH A POCKAJ NAS VSETKYCH NA DOHODNUTOM MIESTE NA POSLEDNOM VELKOM ZRAZE . . . 😠 POSLEDNE SLOVA PRE GIPSY OD PRPILENEHO OBRA 😠

    #69778
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    OZNAM PRE CEZPOĽNÝCH

    Tých, ktorí netrafia na Antolskú k Rebelu, Kuky bude čakať medzi 13.00 A 13.30 na začiatku Blavy pri McDonalde (Hypernova). Ak budete mať problémy, zavolajte Kukymu na mobil: 0903 802 780

    #69779
    kuky
    Účastník (Participant)

    azda je na policii nahlasena a aj ked policajti nebudu robit doprovod,ale monitorovat to budu a preto vsetkych dorazne upozornujem aby mali prilby a vsetko jak ma byt…

    #69780
    jybka
    Účastník (Participant)

    Gipsy,slniecko,preco si nas vsetkych opustila?? 😠 chybas nam tu,a nikto ta tu uz nenahradi…chyt mi miesto pri tebe… 😠 😠

    toto nieee…. 😟 😠 😠

    #69781
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    jazda bola disciplinovaná, policajti nám robili doprovod, obrad bol nádherný….pokiaľ je možné toto tvrdiť…ale naozaj bol…

    widow urobil fotky, ktoré tu so súhlasom rodiny už uverejnil…

    [linka]

    …len prečo stále nemôžem spať?????? 😠 Slávka, chýbaš nám…. 😠

    #69782
    Dracik
    Účastník (Participant)

    Slavka, nemohla som sa prist s tebou rozlucit, ale stale na teba myslim. Velmi mi chybas a i ked to nejde, chcela by som, aby si prisla spat…a chyt mi fleka „tam hore“, aby sme sa mohli este spolu vela nasmiat…chybas mi. tvoje jedine kuriatko 😟

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri