Pozastavenie lotérie
Domov › Diskusné Fóra › Pre admina › Pozastavenie lotérie
- Toto téma obsahuje 99 odpovedí, 23 hlasov, a bola naposledny upravená pred 6 rokmi, 2 mesiacmi od
eXeBaT.
-
AutorPríspevky
-
18. apríla 2017 o 17:03 #98123
eXeBaT
Účastník (Participant)Z technických príčin sme nútení dočasne pozastaviť lotériu a losovania.
Losy zakúpené 18.4.2017 vám budú spätne preplatené na účet.
Za túto nepríjemnosť sa vám ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.18. apríla 2017 o 18:37 #98126kavis
Účastník (Participant)A tak sa mi zdá že aj diskusia o nej sa nejak vyparila 😟
19. apríla 2017 o 3:02 #98128Slon
Účastník (Participant)A to som bol na rade…. 😈
19. apríla 2017 o 6:04 #98130Radioaktiv
Účastník (Participant)Nie nie – ja som už bol na rade!!!
19. apríla 2017 o 6:54 #98132przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Na HAZARD, to by vás bolo! 😁
Furt by ste sa len obohacovali.
Na môj úkor, kui… 😈
Kvôňšpiračná verzia:
Možno, aj toto zakázali a Randall, chudák, už sedí v base. 😠19. apríla 2017 o 10:45 #98135ahojko
Účastník (Participant)Aaale nevyplakavajte,
este nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byt horsie!19. apríla 2017 o 11:48 #98136Ronko
Účastník (Participant)Stratil som zmysel zivota!
19. apríla 2017 o 19:18 #98139Hruso25
Účastník (Participant)Mám 980 kreditov a teraz čo s nimi,ha ? 😁
19. apríla 2017 o 19:20 #98140bocian
Účastník (Participant)Daj uz do laty toho randoma sefe:-) btw. na rade som bol ja
19. apríla 2017 o 20:10 #98142Yetti
Účastník (Participant)Na rade som bol ja, šak už som skoro švorc… :-/
19. apríla 2017 o 21:23 #98144BacilBA
Účastník (Participant)Kurňak schopa. Ešte 36 oných mi chýbalo a chcel som si objednať magazín. A terazky ništ?
20. apríla 2017 o 5:28 #98146przwjhrjaujzepieztjte
Účastník (Participant)😈 Gembleri, nezúfajte!
Kde už zakázali herňe a hracie automaty v krčmách, závislí vraj chodia na poštu stierať.
Dobrý biznis, len by to chcelo otvoriť pošty aj v noci a podávať pivo… 😁20. apríla 2017 o 10:32 #98148apa
Účastník (Participant)Veru ta loteria mi bude chýbať 😟 veď len kvvôlinej tu chodím.
20. apríla 2017 o 12:24 #98150B12
Účastník (Participant)Hovoril som, že ten Random je nejaký divný … aj dva roky sa do mňa netrafil ??
Proste: „Stretlo ma šťastie a povedalo …uhni!“
21. apríla 2017 o 18:25 #98152kavis
Účastník (Participant)Kurňa už dostávam abstinečné záchvaty 😈
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
