Connect with us

POZOR DôLEŽITÉ

Domov Diskusné Fóra Kaviareň POZOR DôLEŽITÉ

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77514
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Podľa najčerstvejších správ dr. Iľka sa na Šturci, Donovaloch, Čertovici, Babe a Jahodnej vytvárajú poľadovice a snežné jazyky. Dr. Iľko odporúča jazdiť opatrne !! Hlavne tí, ktorí ešte nemáte na svojich superšportoch prezuté zimné pneumatiky, neklopte "na koleno", mohlo by sa Vám šmyknúť. Dobrá guma je základom úspechu. 😈

    #77515
    cbr900
    Účastník (Participant)

    MartineR … to mi aj Ivka hovorila 😈 😇 😀

    #77516
    veka
    Účastník (Participant)

    Zachvilu budu herske priechody zjazdne len s retazami . 😁 😁 😁

    #77517
    Heavy
    Účastník (Participant)

    MartineR – myslím, že nás dvoch teraz počasie trápiť nemusí, aj keby napadlo snehu po nosné dierky… 😀

    PS: …horšie to bude na jar, keď budeme behať po garáži a zháňať kde sme založili, ktorú súčiastku… 😈

    #77518
    racer8
    Účastník (Participant)

    MartineR Heavy presne na to som myslel.. pozor vy co este nemate z motorky puzzle 😈 a nie Hlavne tí, ktorí ešte nemáte na svojich superšportoch prezuté zimné pneumatiky 😈 😈 😈 😀 😀 😀

    #77519
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    racer8 Mas Ty este vobec motorku? A rozmyslas nad novou alebo mas stale tie kacirske myslienky?

    Chlapi nan hoooo…. 😈 😈 😈

    #77520
    doctor
    Účastník (Participant)

    Kua to mate zimne pneumatiky?Kde sa to da kupit?

    #77521
    racer8
    Účastník (Participant)

    kankoXF ano mam moto zazimovanu v garazi ale nieje jej smutno je tam aj jej vacsia sestra gsxr 1000 😉 a kacirske myslienky niesu kacirske ale dobre myslene do buducna 😉

    #77522
    bajker
    Účastník (Participant)

    Chalani dnes som isiel na motorke cez Donovaly a vazne sa smyka. Zoberte si retaze na motorky. Teraz ich maju v akcii v Lidli.

    😁 😁 😀

    #77523
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    racer8 Uz si kupil enduro? A nepredal GSXr? Iny je toto kapitalista – 2 moto v garazi.

    p.s. Jasne "Kacirsku myslienku" uskutocni. Ja som kupil moto az po rokoch, ako dobry kacir.. 😈 🙄

    #77524
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Pozor, pozor !!

    o5 na všetkých rozhlasových staniciach upozorňujú na zhoršenú viditeľnosť a šmykľavý povrch na Šturci !!!

    #77525
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    MartineR si s tým trápny 😛

    #77526
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Tak nič idem kosiť trávu 😟(((

    #77527
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kxbibo to ja len, keby si tam zas chcel ist nahanat jogurtakov, aby si nezabudol na zimne obutie a retaze 😛

    #77528
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    MartineR nemám potrebu ich naháňať. Radšej sa zrazím so stromom ako s kamiónom 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri