Connect with us

Prilba

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66252
    pista2000
    Účastník (Participant)

    co si myslite o tejto prilbe: [linka]
    predavaju ju v LOUISE za 130 EUR

    a ako je to s tym zatmavenym plexisklom??? je cez to vnoci nieco vidiet?

    #66253
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    pista2000 ja ty neviem … take future ;), ale nie zle a ja osobne len integralu ….

    #66254
    radoo
    Účastník (Participant)

    AK mozem moj skromny nazzor tak aj na jawu by som radsej zobral integralu popripade vyklopnu.Bezpecnost je prvorada.

    #66255
    DaliXT
    Účastník (Participant)

    S tmavym plexi nebudes vidiet poriadne ani vo vacsom tieni, nie to este v noci.

    #66256
    Cistic
    Účastník (Participant)

    DaliXT má recht. Tiež som chcel tmavé plexi ale vyskúšal som a radšej nosím okuliare 🙂

    #66257
    cygno
    Účastník (Participant)

    Podla mna s touto prilbou budes mat vsetko svinstvo co poletuje v ustach, ked bude prsat tak budes mat celu hlavu mokru, ked pred tebou pojde kamion a odleti mu kamienok a trafi ta do ust, brady alebo krku tak to bude dost boliet. Hovorim z vlastnej skusenosti, chvilu som na skutri jazdil s otvorenou prilbou a to mala stit az po bradu. Za chvilu som si radsej kupil vyklapacku (nosim dioptricke okuliare a neviem ich pohodlne natlacit do integraly). Radsej by som zvoli prilbu, ktora je trocha pohodlnejsia a bezpecnejsia pred imidzom.

    #66258
    motokocur
    Účastník (Participant)

    pista2000,poviem Ti tak že ja mám integrálu Lazer Tornado s tmavým plexi a jazdím stým aj v noci a nestažujem si,to plexi si možeš vybrať aké chceš,myslím tým tmavosť v percentách.Tá prilba na tej foto je velmi pekná ale to sklo je dost malé nato aby Ta ochránilo pred všetkým bordelom čo poletuje vo vzduchu,takže keď to máš aj na skútrá alebo Jawu tak rieš určite integrálu,ak nechceš máť pri páde rozdrvenú sánku,je to dosť hnusné.Maj sa

    #66259
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ak to chces na copra, tak tam sa to konstrukcne hodi, ale nie dizajnovo. Na inych druhoch moto si ju predstavit neviem. Na mna je to moc futuristicke…

    #66260
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Prilba pekna , ale ked sa nad tym zamyslim, tak ozaj ako povedal Milan, neviem ku ktorej motorke by som to priradil. Nech si premietam v mysli vsetky kategorie….neviem.

    Inak jedna osobna skusenost, mam skutra a kupil som si otvorenu prilbu aby som nechodil v inegralke, lebo sa mi to zdalo smiesne. Dneska lezi otvorena prilba pohodena v garazi a na skutra pouzivam moju staru integralku. V otvorenej prilbe som mal plny ksicht a oci prachu a spiny, ktore za sebou nechavaju auta. Občas spapkana mucha , alebo bohvieakí hmyz, ktory sa mi nikdy nepredstavil ked ma atakoval. 😁

    #66261
    papaya
    Účastník (Participant)

    😁 pozeram, ze niekto dava vsetko na jednu kartu. Styl je pekna vec, ale spolahlivost druha. Ja mam Caberg integralu… je to pekna sumka, po jednej sezone ulahla vypln v nej a zacala na hlave plavat… kvalita latky a prevedenie tiez na bode mrazu. Odporucam sa poobzerat po inej znacke. 😟 Ja osobne som skusal SHARKa a poviem Ti ze je to ine kafe… kvalitna vo vnutri aj z vonku. 😎

    #66262
    Jura
    Účastník (Participant)

    Ja mám tiež Caberg: [linka]

    zatiaľ len jednu sezónu ale sťažovať sa zatiaľ nemôžem – možno je maličko hlučnejšia ale nič extrémne 😎 😎 /a tá zaklápacia protislnečná clona je vynikajúca vec/

    #66263
    Jura
    Účastník (Participant)

    ten link to nejako spotvorilo – tak znova:[linka] ale v čiernom 😉

    #66264
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Integrálu, ale nešiel by som po tej otváracej. Nejako sa mi to vidí na úkor veľkosti a váhy.

    #66265
    superflanker
    Účastník (Participant)

    tmave plexo je v noci absolutna blbost..casom ti na plexe vzniknu mikroskrabance a svetlo v noci sa bude na nich lamat a rozptylovatco zhorsuje videnie aj s čirim plexom a ked je tmave je to este horsie..hovorim z vlastnej skusenosti.mal som len slabo hnedo tonovane a v noci to bolo o drzku..kedze som sa ale tmaveho resp. tonovaneho nexcel vzdat kupil som prilbu s vysuvatelnou slnecnou clonou 😎

    #66266
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    To plexi je určite meniteľné, tmavé sa používa pre lepšie vyniknutie obrázka pre reklamu, vychadzam z toho, že tam bude aj širšia volba odtieňov. Ale vyzerá celkom fajn.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri