Connect with us

Prosím o radu

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Prosím o radu

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78303
    cbr900
    Účastník (Participant)

    … Zaujala ma reklama jednej nemenovanej poisťovne (Kooperatíva 😁 ), že Pichla som to do stromu a kooperatíva to zaplatí … Zaujímalo by ma, keby som pichol ja, či aj mne to preplatí 😉 … Mám to chápať tak, že keď budem pichať, tak mi za to budú ešte aj platiť 🙄 ? … Tak ako aj nemenovaný operátor mal slogan: T*Mobile Vám za telefonovanie naozaj platí … Funguje to aj v tomto prípade?

    … voľná diskusia, priestor pre Vaše myšlienky …

    Heavy, Furby … ak odbočíte od témy, nemusíte dať smerovky 🤣

    #78304
    Monty
    Účastník (Participant)

    cbr900 … nuž za vyskúšanie nič nedáš…. 😁 😁 😁

    #78305
    Xmen
    Účastník (Participant)

    cbr900 pichaj chlapče pichaj len pozor na veveričky,aby si niečo tvoje s orechom nepomýlili 😁 😀 😀

    #78306
    draciatko
    Účastník (Participant)

    To mi pripomenulo reklamu nechajte si ho vykúriť 😁

    #78307
    racer8
    Účastník (Participant)

    cbr900 Ak budes pixat na tom spravnom mieste tak ti zato urcite budu aj platit 😀 😈

    #78308
    cbr900
    Účastník (Participant)

    draciatko … nooo, presne, aj to je brutálna reklama 😁 … nerobte to rukami, nechajte si ho vykúriť 😀

    #78309
    Furby
    Účastník (Participant)

    cbr900 Tebe za pichanie neplatia?? To iba ja som iný?? 😀

    PS: My s predsedom nikdy nedbočujeme od témy, kde si to videl?? 😇 🤣

    #78310
    charym
    Účastník (Participant)

    cbr900 KYM TO NEPICHAS DO ULA JE TO FAJN 😁 😁

    #78311
    MartineR
    Účastník (Participant)

    cbr900 miško počúvaj my ty sem. šak ty normálne maľuješ čerta na stenu. a čo je horšie tak ten pekelník to zobral vážne a v dobe, kedy si napísal príspevok so to pichol hned vedla stromu … 😟

    [linka]
    a to som dnes mal kupca a cakal som uz len na predaj ninje aby som kupil GeeSo … teraz mozem akurat tak … ist pichat 😈

    #78312
    Furby
    Účastník (Participant)

    MartineR tak taký tuning by nespravil ani Lavór…A ešte si ušetril 22 litrov 🤐

    #78313
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Furby lavór robi tuning za 22 litrov ? fajn, ked mi to za 22 vyklepe, tak mu normalne aj podam ruku 😉

    #78314
    cbr900
    Účastník (Participant)

    MartineR … však to… čítam si diskusiu priebežne a potom komunikácia s tebou cez Skype…až som sa za hlavu chytil, aká kurevská náhoda

    #78315
    Furby
    Účastník (Participant)

    MartineR no vlastne on za 22 litrov robí iba návrh, tak možno za tie lowe Ti spraví aj fotomontáž, kde už bude vyklepaná… 😉 Alebo ser na to, stačí keď si pozrieš staršie foto kde bola ešte celá… A zase si raz ušetril 22 litrov, kua Tebe to dnes ide 🤣

    #78316
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Furby ty kokso … vidis to … ještě vydělám…

    #78317
    Venco
    Účastník (Participant)

    MartineR Ked uz tu bola rec o nejakych reklamach, staci ti auticko este trosku obuchat a mas z toho 206-tku. A to uz potom fakt vydelas 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri