Connect with us

Prvá dolniacka Motorkárska omša

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Prvá dolniacka Motorkárska omša

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #97793
    GaST
    Účastník (Participant)

    V krásnom historickom prostredí hradu Modrý Kameň, okres Veľký Krtíš, sa  dňa 25.9.2016 od 12:30 koná Prvá dolniacka motorkárska omša.
    Príďte pozrieť velmi pekné historické prostredie hradu, expozíciu výstavy hračiek a bábkarskych kultúr, alebo iba tak – posedieť na nádvorí, na bašte, dať si kafčo alebo nealko v miestnej kaviarničke a ako dezert – svätá omša pre pookriatie a posilnenie duše!

    #97798
    GaST
    Účastník (Participant)

    POZOR! – FIGYELEM! – WARNING! – ACHTUNG! – ATTENTION! – UWAGA! – TAXADIR! – ВНИМАНИЕ – 注意事项!
    Kto sa riadi terminom konania Motorkárskej omše v Modrom Kameni letákom, ktorý sme rozdávali v Šaštíne, respektive pri iných výjazdoch, má mylné informácie: akcia sa koná 25.9.2016 to jest V NEDELU!!! Nie v sobotu… mrzi ma to, ale na tom letáku som to neak domotal – napisal som sobota a datum 25.9.2016…
    Tak si to prosim upravte, NIE SOBOTA, ale NEDELA 25.9.2016. Ostatné súhlasí, aj miesto aj čas konania.

    #97800
    GaST
    Účastník (Participant)

    V mene usporiadatelov a pana farára ďakujem aj touto cestou všetkím za účasť!
    Čisto pre zaujímavosť narátali sme do 90 motoriek, počet ľudí neviem… bol nás plný dvor.
    Dúfam, že sa všetci účastnící dostali domov v zdraví a v pohode, a že sa minimálne v takomto počte stretneme aj na budúci rok!

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri