Connect with us

Rada ohladom kupy motorky

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Rada ohladom kupy motorky

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #84379
    srna
    Účastník (Participant)

    Ahoj, rad by som si kupil prvu motorku a zvazujem dve varianty. Mam iba AM, ale mne to v pohode staci. Rozmyslam bud nad simsonom S51, alebo keeway tx 50sm. S tymi cinskymi motorkami nemam skusenosti preto sa pytam vas skusenejsich co si o nej myslite. Pripadne co by ste mi odporucili ine.

    Dakujem za odpovede

    #84380
    AIR
    Účastník (Participant)

    No kamo to mas tak… keevay je o tom, ci sa vydari – jazdis vcelku OK…. alebo nie a potom je to neustale s naradim v ruke…. poznam ludi, co na neho nedaju dopustit a aj takych, co ho nenavidia…. co sa tyka simson, tak to uz je veteran pomaly, je to vyrobok byvalej DDR… svojho casu to bol hit, ale to bolo v casoch, ked som ja zacinal jazdit…

    tazka rada v tejto oblasti…

    ja by som nebral ani jednu a radsej siel do nejakeho japonca alebo taliana…. 😉 😉 😉

    #84381
    Dragon
    Účastník (Participant)

    Simson prevyšuje konštrukčnú rýchlosť 45 km/h, takže vodičák AM ti naň nestačí. To, akú konštrukčnú rýchlosť má ten Keeway neviem, ale ak je to škrtené, tak by mohli smerovať tvoje kroky tam… Tak, či onak to za rok, alebo dva predáš. 😉

    Radšej si rok počkaj a sprav si vodičák na A1. S AM môžeš v podstate behať iba na skútroch…

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri