Connect with us

Redakcia Motomagazin a video

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Redakcia Motomagazin a video

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #83509
    zahri
    Účastník (Participant)

    Pribudla moznost videoalbumou a na ukludnenie pred spanim som si pri behani po nete pustil 2 videa.. paci sa mi snaha ist aj tymto smerom, mam ale navrh co by sa mne osobne pacilo.. neviem ci ste v obraze, ale hadam ano, v tom co robili myslim ludia z motohouse.. mali relaciu motobar ktora isto nie len u mna mala velky uspech.. zacali ste trochu pracovat s videom a co tak to troska vylepsit? mam na mysli spravit video v ktorom bude slovom opisana motorka + text podobne ako v motobare.. ak to cele robite popri testovani pre svoje clanky tak kludne zaveste video po nejakej dobe od uverejnenia clanku v casopise v pripade ze sa bojite poklesu predajnosti.. moj nazor je vsak ten ze kvalitnejsie video ktore je trochu casovo pozadu je lepsie ako video kde sa gixxer a rr navzajom predbiehaju mozno minutu a nic to nikomu neda.. len vam zaberie cas na natocenie a upnutie na web

    nevytvoril som tuto temu ako rypadlo.. len navrh na zlepsenie aby praca ktoru robite nebola zbytocna 😉

    #83510
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ano, Motobar bola fajn relacia.

    #83511
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Späť k Motomagazínu a videám. Dlhšie sme hľadali cestu ako tie veci skĺbiť. Systém je taký, že teraz keď si kúpiš Motomagazín č.: 6, ktorý už je v predaji, nájdeš tam test napr. KTM 450 Rekluse, je pri ňom ikonka „Kamera“ s odkazom na Motocykel.sk. Klikneš a video je tu. Tie videa sú jednoduché, to sme avizovali už dopredu a majú slúžiť na 3D kontakt + jednoduché titulky pre čitateľa k článku v Motomagazíne, bez toho aby dohľadával nejaké podobné video po rôznych serveroch. Človek, počuje zvuk motorky, vidí detaily prípadne zábery z jazdy. Video spustené neskôr nesplnilo tento účel. A nahrať video s komentárom, strihom a prípadne muzikou so zavesením nie je čas ani hodina, ani dve, ani tri. Písal mi niekto, či to nechceme podfarbiť hudbou – treba autorské práva, kto ich nezakúpil riskuje, a tak sa to všetko nabaľuje.

    Ale i tak budeme sa snažiť to čo najviac vylepšiť

    #83512
    zahri
    Účastník (Participant)

    VladiB fajn napad to s robenim ako 3D doplnok k clankom.. casovo je to hlavne narocne zo strany strihu.. povedat zakladne veci sa da tak ako ste to napriklad robili pri teste prilieb.. nie je potrebny eroticky hlas moderatorky z vecernej show 😁 takze najvacsi problem je hudba(ak ide o nahravku kde pocut motor tak ju tam vobec netreba 😈 ) a ten strih.. sikovny chalan co to robi dlhsie a bavi ho to to nastriha rychlo.. vy sa tomu nevenujete tak by to bolo zdlhave a asi aj ta predstavivost nie je v tom smere taka ako u cloveka co s videom robi.. navrhol by som aj spolupracu s TV a spojit tie testovacky s JOJkou MARKIZAou STVckou a podobne ale mam pocit ze o autach robi relaciu uz iba TA3 a to znamena ze sledovanost auto moto relacii u nas nevynasa tak sa tomu nevenuje takmer nikto..

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri