Connect with us

Ročná Suzuki VL 800 alebo 9ročná Kawasaki VN 1500?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Ročná Suzuki VL 800 alebo 9ročná Kawasaki VN 1500?

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64132
    AcHeRoN
    Účastník (Participant)

    čo je lepšie kúpiť za cenu 230.000 sk? podotykam, ze obidve su v dobrom stave :

    ročná Suzuki Volusia 800 skoro nejazdená do 500km alebo 9 ročná Kawasaki VN 1500, 31.000km? totiž cena je rovnaká…

    Kawasaki Vulcan sa mi nikdy nepacil, a tie peniaze aj tak este nemam 🙂 ale chcel by som vediet subjektivne nazory ludi ktory mali moznost sediet na roznych motorkach, roznych kubatur. Pytam sa hlavne koli tomu ze volusia 800 ma o polovicu mensi objem. (osobne by som aj tak bral Volusiu 😉 )

    Dik.

    #64133
    doctor
    Účastník (Participant)

    Nazdar acheron.Myslim ze pri tychto motorkach moc nerozhoduje kubatura.Ja mam intrudera 1500 a kamarat volusiu 800 a vozime sa v pohode spolu.Na tvojom mieste vybrat si medzi 9 rocnou VN a rocnou Volusiou jednoznacne volusiu.Je to velky,krasny,spolahlivy stroj.

    #64134
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    jasne ze 800 nebude nikdy tahat ako 1500, ale ta 9-rocna 1500vka z teba bude tahat peniaze ovela viac ako nova 800vka. Okrem toho tam mas novsiu technologiu a vsetko je na nej nove… ja tie moto nepoznam, ale tolkoto by som k tomu povedal…

    #64135
    AcHeRoN
    Účastník (Participant)

    Ved prave nad tym som rozmyslal, ci rozhoduje kubatura. Len som potreboval pocut nazory ludi co skusenosti maju. Takze diiik 🙂

    #64136
    raptor
    Účastník (Participant)

    traktorom sa nevenujem :77:

    ale priklanam sa k vidiconovi a dokymu

    a ak ti ide iba o hluk tak ked na tu 800 das dobre laufy urcite ta nikto neprehliadne :74:

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri