Connect with us

Rok basy za toto???

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Rok basy za toto???

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82333
    klasik
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa CELÉ ZLE , aj arogantné jazdenie po lesných chodníkoch, aj neprimeranosť čerpania síl a prostriedkov vynaložených na lapanie zbojníkov /ale s tým sa stretávame bežne aj inde/ aj celá novela zákona ktorú si ako koniec koncov všetko v tejto republike presadili určité záujmové skupinky, 😠

    #82334
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Zomby suhlasim s tebou, nech nahanaju skutocnych poskodzovatelov CHKO /hlavne ti akoze lesaci/ a magorov co nemaju vyfuky ale bahniakov 4kolkarov na normalnych strojoch necahpem preco.

    #82335
    raptor
    Účastník (Participant)

    Cucpo ja to poviem preco, pretoze par ludi nevie kde su hranice a prehanaju sa na kroskach v CHKO alebo po lesnych cestach ohrozuju pesich turistov, …presne koli nim je ten zakon taky aky je 😕

    #82336
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Viac súhlasím s klasikom … ak by šlo o ohrozovanie pešiakov, nebol by zakázaný vjazd do lesa aj bicyklistom …

    #82337
    Monty
    Účastník (Participant)

    … ja som to myslel tak, že existuje pár jedincov ktorím žiadne zákazy nie sú sväté.. proste je to územie kde nemajú čo robiť a napriek tomu tam jazdia… tak nech sa nečudujú z následkov… všetci vieme, že ani 10 ludí ho nemá šancu chytiť.. možno je to výstraha pre ostatných….ja som za potrestanie.. a to že chytili jedného…. určite nerobili takúto akciu len kvôli jednému ale určite tam chodilo jazdiť viac takýchto idiotov… chytili tohoto…má on smolu. 😈

    #82338
    Express
    Účastník (Participant)

    Hmm preco potom nezakazu jazdit autami po dialniciach vsak aj tam sa najde par blbcov, ktory si to valia co to da??? 😕 😕

    #82339
    raptor
    Účastník (Participant)

    Expres dost zle prirovnanie

    dialnice su tu bezdebaty pre auta… ale su tu nase hory pre motocrossove motorky?

    #82340
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Raptor – presne pre takych cmulov to je ale v principe je to nezmysel aby sa kvoli par magorom takto definoval zakon. preco potom neurobia ze prekrocenie rychlosti je hned trestny cin, ja ked chodim po lese tak sa spravam slusne ked obchadzam ludi idem pomaly a opatrne to predsa nemoze nikomu extra vadit / okrem vecnych nespokojencov/

    #82341
    raptor
    Účastník (Participant)

    Cucpo – napisali sme inymi slovami to iste, koli ludom ktori sa spravaju ako ty, ten zakon nevznikol

    #82342
    Dracik
    Účastník (Participant)

    V lese nemaju co robit

    #82343
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Ochrana prírody …

    tak tak, do lesa patria len ťažké mechanizmy klčujúce (aj zdravé) stromy,

    motorové píly domorodcov a nemotorové píly pôvodne rumunského obyvateľstva z okolitých dedín,

    ďalej tam patria autá oficiálnych pytliakov, ktorým vadí plašenie bezbrannej zveri, keď na ňu mieria zbraňou.

    zabudol som na niečo ?

    aha, znečistenie lesa a erózia pôdy od motoriek…

    tak to tam tiež nepatrí…

    patria tam len turisti, ktorí zásadne všetky obaly po sebe nechajú na zemi, lesné trektory, z ktorých tečie viac oleja, než vody v horských potokoch a v neposlednom rade desiatky policajtov a iných záslužných činiteľov a konateľov v mene zákona, ktorí tých zlých motorkárov a štvorkolkárov chytajú peši a chodia len po turistických chodníkoch, aby sami neporušovali zákon …

    PS : podobnosť s realitou je len čisto náhodná a môže byť skreslená uhlom pohľadu

    (inak to vyzerá cez MX okuliare, inak cez hľadáčik pušky poľovníka a inak z kabíny lesného traktora)

    #82344
    raptor
    Účastník (Participant)

    Martiner povodne rumunske obyvatelstvo ma svoj skutocny povod v Indii

    lesne hospodarstvo sa bez tazkych mechanizmov nezaobide, ale suhlasim s tebou v tom smere ze nech ti 25 PMJ a ich 8 pomocnikov idu "číhať" aj na pytliakov a drevorubačov

    s tym mnozstvom oleja prevysujucim objem vody v horskych potokoch si to trocha prehnal 🤣

    kazdopadne motocrossove motorky do lesa nepatria, ide o to ze z motorkarov urobili (opat) hajzlov a pritom vacsie skody su pachane niekde inde niekym inym, koho organy cinne v trestnom konani vidiet nemaju..

    #82345
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Pri najbližšej prechádzke lesom si asi vezmem foťák, alebo si od niekoho požičiam aspoň "mydlo" (predsa len o svoj foťák sa dosť bojím, čo keby sa mi náhodou dakde pošmyklo pri chôdzi po označených turistických chodníkoch) a nafotím pár záberov čo všetko a v akom technickom stave sa premáva po našich lesoch.

    samozrejme, že nepôjdem na motokrosovej motorke (veď žiadnu nemám) …

    svoj príspevok zakončím upraveným citátom valašského kráľa :

    já nejsu rasista, pro mě rumun jak indián …

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 16 až 28 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri