Connect with us

Rozšírenie VP z A2 na A

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Rozšírenie VP z A2 na A

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #97711
    luco323
    Účastník (Participant)

    Ako už názov témy naznačuje potreboval by som aby mi nejaká solidárna duša „podarovala“ čestné prehlásenie o 2r. praxi(moto do 35kw) +prefotený veľký tp kvôli rozšíreniu na Ačko. Kvôli tomu že som mal moto viac menej na čierno som nemohol použiť svoju. Ak by sa našiel niekto ochotný najlepšie z nitrianskeho kraja, napíš mi SS alebo mail. Samozrejme sa dohodneme na adekvátnom finančnom ohodnotení.

    #97716
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    http://autoskolaboris.sk/wp-content/uploads/2013/04/%C4%8Cestn%C3%A9-vyhl%C3%A1senie-o-praxi.pdf.pdf

    nic ine nepotrebujes motorku tam opis trebars aj susedovu prax sa doklada cestnym prehlasenim a nie kopiami TP 

    #97718
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    http://autoskolaboris.sk/wp-content/uploads/2013/04/%C4%8Cestn%C3%A9-vyhl%C3%A1senie-o-praxi.pdf.pdf

    nic ine nepotrebujes motorku tam opis trebars aj susedovu prax sa doklada tvojim cestnym prehlasenim a nie kopiami TP 

    #97720
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Velky TP sa nesmie vozit vo vozidle nie je to ziaden relevantny doklad a sluzi iba na prepis alebo prihlasenie a vyradenie z evidencie

    #97722
    satanokky
    Účastník (Participant)

    Mlhos – veľký a malý TP už niekoľko rokov neexistuje, takže ozaj to už u nových motoriek nieje relevantný doklad. Teraz máme „Osvedčenie o evidencii časť I“ – malá tvrdá očipovaná kartička a „Osvedčenie o evidencii časť II“ – papierová A4-ka počmáraná z oboch strán bez ktorej ťažko poistíš (odpoistíš) mašinu, zanesieš motorové vozidlo do účtovnictva, nepojazdíš mesiac po prepise na nového majiteľa (lebo tvrdá malá kartička sa nevydáva na počkanie u zelených mozgov) atď.

    #97723
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    A preco to hovoris mne ja to viem to tuna ziada prefotený veľký tp tak som mu iba napisal ze mu je na hovno lebo prax dokazujem vlastnym cestnym prehlasenim tak to uklada zakon a motorku  no staci mi ecv a zvysok opisem z internetu len treba to povedat aj tomu koho ecv tam uvediem mohli by kontaktovat na overenie udajov ale nic viac

    #97725
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    A preco to hovoris mne ja to viem to tuna ziada prefotený veľký tp tak som mu iba napisal ze mu je na hovno lebo prax dokazujem vlastnym cestnym prehlasenim tak to uklada zakon a motorku  no staci mi ecv a zvysok opisem z internetu len treba to povedat aj tomu koho ecv tam uvediem mohli by kontaktovat na overenie udajov ale nic viac

    #97727
    Bopsik
    Účastník (Participant)

    Si nejaký zakokoktaný…

    #97729
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    To sa tuna stava ze to posla viackrat zial tu sa to neda ani upravit ani vymazat ako na fasknihe

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri