Connect with us

Rozvody

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Rozvody

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67644
    jovo
    Účastník (Participant)

    čaute,chcel by som sa spýtať kam a za kolko sa oplatí dať vymeniť rozvodovú reťaz na fzr1000…..aké máte skúsenosti?….čas+cena….reťaz mám,takže sa mi jedná iba o robotu…..

    #67645
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    kokos a ja ze myslis rozvod s babu 😁

    #67646
    jovo
    Účastník (Participant)

    😁 ….no tak s takýmto počkám… 😁 …teraz je na rade moja stará dáma….fzr-ka….. 😁

    #67647
    roman4u
    Účastník (Participant)

    oplatit a neoplatit sa moze napr. menit prasknutu smerovku, ale pokial ide o rozvod, tak ten bud vymenit treba, alebo netreba…… takze v konecnom dosleku, ak treba, tak sa to sakra oplati

    #67648
    jovo
    Účastník (Participant)

    nemyslel som či sa ju oplatí vymeniť,to je bez diskusie…..len som mal na mysli,že nemienim byť sponzorom nejakého superznačkového servisu,kde ako som aj tu niekde čítal stanovia diagnózu motorky aj po telefóne…..takže výmena prebehne na 100pro…..

    #67649
    roman4u
    Účastník (Participant)

    no jo…. Z vlastnych skusenosti si stale vravim, ze co si nespravis sam, to stoji za poriadnu prdel. Takze, pokial si na to clovek veri a ma dostatok casu, hrrrr na to. Ak nie, vsadzal by som na subjektivne referencie od ludi, ktorym verim, pripadne tie referencie doveryhodne prezentuju. Osobne zial casu nazvys nemam a zatial sa po servisoch stretavam len so samymi mantakmi a pseudomechanikmi, co robia viac skody, ako osohu……toto sa sice tyka auta, bo momentalne som bez kolobezky. Ale ako vravim, niet na vlastnu pracicku.

    #67650
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    jovo sledujem ze ti nikto nepomoholl, tak ked si z BA tak skoc na Galvanihoza Emilom do Motoparku. Je to smerom od Avionu toho nakupneho centra ked ides na Roznavsku tak po pravej strane je Tatrabanka a prednou musis vojst do arealu, prejdes cez rampu a pred prvou budovou do prava alebo mu cinkni a dohodni sa s nim kedy by mal na to cas 02/43 42 9472

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri