Connect with us

Sebko, kua toto mi nerob…

Domov Diskusné Fóra Nehody Sebko, kua toto mi nerob…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 166 až 180 (z celkového počtu 222 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73589
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Sebko mna vypocuvala policia po 2 tyzdnoch priamo v nemocnici nejako den na to prisoel aj ten chla[ik co ma nabural s frajerku uplne bledy lebo sa bal ze ho tam zmlati nejaky moj gang 😁 no sice som tam vtedy mal pri sebe soranu (moju byvalu) ale ta mlatela iba mna 😠 😇 . Dohodli sme sa a setko islo ok.

    tak prajem skore uzdravenie a nech sa da setko do spravnych kolaji 😈

    #73590
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    sebko inak taka sukromna otazocka ani tebe sa nescel postavit po tych ifuziach?? kokos taka hanba vo fakultnej na mne chodeli trenovat buducne nadejne mlade dochtorky a sestricky a ja som lezal pod perinou nahy a ked mi scely videt zlomeninu museli perinku odhrnut a mne nedaj boh nejako dat ho do mojeegouspokojuceho stavu 😁

    Asi preto mi ziadna nedala cislo 😎 😇 😈

    #73591
    raptor
    Účastník (Participant)

    Zomby a take poznas ze ktora si ho nevie postavit ta si ho nezasluzi? 😈

    #73592
    sebko
    Účastník (Participant)

    zomby : takze k sukromnej otazocke sukromna odpoved: mal som zavedeny kateter ak si bol v nemocnici vies co to je,pre tych co tam neboli a nevedia co to je,aby clovek nemusel chodit na malu na WC.takze som nebol pre sestricky ohrozenim…

    ale tel.cisla mam 🙂

    #73593
    cbr900
    Účastník (Participant)

    sebko ak by si chcel vidieť, čo sa dialo okolo teba, ked si bol mimo ….. zábery zo 112cky: [linka]

    #73594
    bocian
    Účastník (Participant)

    Ked som to vcera vecer pozeral, az mi mraz behal po chrbte. 😕

    Dufam ze si to pozrel aj ten arogantny vodic Hondy a uvedomil si,

    kolko trapenia Ta jeho bezohladnost stala..

    Kwasak, si hviezda, najviac sa mi lubilo, ako si zdravotakov ucila prilbu rozopinat 🙂

    #73595
    Dracik
    Účastník (Participant)

    Sebko, skore pozbieranie sa…a neutekaj tolko z domu… 😶 😟 😁

    #73596
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Bocian, ja som trpla, ze odvysielaju tie nadavky 😈 . Koli tej prilbe som sa obavala, lebo som mu ju predtym nevedela otvorit, bola zaseknuta. Okrem toho ma moj kamarat taku skusenost, ze mu nevedeli zachranari dat dolu prilbu z hlavy, pretoze bola vyklapacia a oni sa nedaju stiahnut, musia sa najprv otvorit. Pri zraneni krcnej chrbtice to moze byt velmi zle. Ja mam taku istu prilbu doma, tak som na to davala pozor. Ja som to cele nevidela, nejak sa mi nechcelo to prepnut, Sebko mi volal, ze to davaju. Prepla som to asi v polovici a zas sa mi vyhrkli slzy. Je to srasne znova vidiet, je mi z toho zle… 😠

    Sebko, synacik – nech uz si zdravy celkom a nech ta uz nic neboli, ani na tele ani na dusi. Lubime ta velmi. 😘

    #73597
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    No, videla som to cele zo zaznamu…

    Neviem aka mlada zena kontaktovala 112, ja som to nebola a ina priatelka sa tam nenachadzala – volali jeho kolegovia iduci za nim v aute, len neviem ci 112, alebo zachranku. Nikto nehovoril mladej zene do telefonu o nedavani prilby dole z hlavy, mna by to ani nenapadlo, ja som chcela otvorit vyklapaci predok, keby mu bolo treba nahodou jazyk vytiahnut. Nepodarilo sa mi to…

    Nehoda sa nestala v rannych hodinach, ale okolo tretej poobede a este zabudli natocit, ako tam sanitka stala skoro 10 minut, po tom ako ho nalozili a lekar vyvolaval po nemocniciach, kam ho odvezu. Hlavne ze rychla pomoc. Jaaaak hovado! 😈 Ze mladik kladol silny odpor, to co tam trepe ten komentator, polovica veci su picoviny 😈 😈 😈 Taky odpor kladol, ze tam s kazdym bojoval a urputne sa branil zmeraniu zakladnych zivotnych funkcii – co je jasne vidiet aj zo zaberov – k***ti!!!

    Este zabudli tiez povedat, ze mu CT robili az vecer, aj to ho viezli do inej nemocnice, lebo v Ruzinove sa prave pokazilo. Co ak by mal vnutorne krvacanie??? Uz by bolo neskoro…

    Sa ospravedlnujem za vyrazy, ale inak by to stratilo ten pravy vyznam mojich slov 😈

    #73598
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    😇

    #73599
    duggo
    Účastník (Participant)

    No tak som si to pozrel 😶 😠 aj Rado tam nieco komentoval heh

    #73600
    sebko
    Účastník (Participant)

    duggo : dobre si ho spoznal … isiel za mnou v aute …

    kwasak : volali 112 a Rado nasledne teba,este ze ma na teba cislo …

    #73601
    siuzen
    Účastník (Participant)

    Isiel mi mraz po chrbte ked som to videla 😠 😠 😠 😠 😠 … som rada ze si uz ako tak v poriadku

    #73602
    Matooo
    Účastník (Participant)

    …ja som to video v polke vypol 🤐 …strasne na daco take pomysliet nieto este vidiet 😟

    Som stastny ze to tak dopadlo ako to dopadlo a nakoniec si tu vsetci z toho robite prcu 😈

    Zomby ty si zvire 😶

    Sebko nepozname sa, zelam aj tak aby neostali ziadne sramy ani na dusi ani na tele 😎

    …este tu ani nebol tento prispevok a kamos, super clovek jeden motorkar srdcom….lezal na JISke v KE 😟 jeden tipek mu nedal prednost na hlavnej ked bocil dolava a ho sundal, ho prehladol..len ho kus polamal-rameno,klucnu kost,rebro,jablcko na sracky,panva tez-iba kosti 😈 ..stastie ze mal 80 na tej svojej vysperkovanej hondicke 750. Teraz uz lezi v BJ pohodicka, uz je posrubovany 😟 este ho cakaju KE potom sa bude ucit chodit….narodila sa mu druha dcera. zomrel otec. KLOBUK DOLE PRED TEBOU L.

    Ked som ho videl v piatok, vysmiateho plneho zivota…som ani sam nechapal kde sa v nom tolko euforie a pozitivizmu berie…. 😉

    P.S.V komplet vystroji,sanitka za 2min,prevoz polhodiny do KE,svedkovia,policia ho uz navstivila, sama podala trestne oz.,svietil tlmenym…..

    P.S.Ako rozpraval svoje zazitky, ako ho polamaneho nemohli dostaz z moto oblecenia. a pod… 😈

    bacha bacha "pomaly" a svetlomety

    #73603
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Nova stav uctu zbierky pre Sebka je 21.731,- SKK a zajtra sa to ponizi o 69,- SKK za vedenie uctu…

    Posledni prispievatelia:

    16.05.2007 300,00 SKK XX XXXX /XXXXXX-XXXXXXXX KINGKONG

    16.05.2007 1 000,00 SKK CC UNCR /000000-6780462018 ANONYM

    15.05.2007 500,00 SKK CC SLSP /000000-0174806864 TÓTH GABRIEL

    Tisickrat diky vsetkym 🙂 😉

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 166 až 180 (z celkového počtu 222 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri