Connect with us

Sebko, kua toto mi nerob…

Domov Diskusné Fóra Nehody Sebko, kua toto mi nerob…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 196 až 210 (z celkového počtu 222 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73619
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ty ho mas tak velky ze sa ti neda poriadne privriet plexo a fuka ti na oko 😀

    #73620
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Coolerman – vůbec nevíííím. KVÁK!!! 😁

    Ogard, milacik my s rypakmi sa zaradujeme niekam inam, len nie ku kvakajucim ofcaaam 😁

    #73621
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Raptor, co mas proti velkym nosom? Nepoznas prislovie, ze podla nosa spoznas kosa? 😁 Fakt sa mu nemesti nos do hocijakej helmy 😁

    #73622
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    ogard takže veľký rypáci naľavo 😁 😁 zbytok napravo 🙄 Kwasak Ty môžeš ostať v strede 😇

    #73623
    sebko
    Účastník (Participant)

    Nieco ohladom mojho zdravotneho stavu

    vcera 31.5. som bol na kontrole na ortopedii u doktora ktory mal sluzbu ked mi prvykrat sadrovali ruky.

    inak jeho pracovna doba na ambulancii je 5hod tyzdenne rozdelena na dva dni!!!

    v cakarni cakalo cca 35ludi co som tak ockom spocital … samozrejme ze sestricka prestala prijimat pacientov a to tam este ani doktor nebol. doktor mal zacat ordinovat o 12:30 a prisiel takmer o hodinku neskor,takze uz bolo na pracu len 1,5 hod. /sak najlepsia robota je ziadna robota/ s niecim potobnym som ratal a zabezpecil som si casenku a v ambulancii som bol vysetreny ako prvy.doktor si ma pametal a poznamenal: este ze mate len dve ruky…

    vypisal mi papier do sadrovne na novu sadru na ruku ktora pripominala vsetkym nejakeho rapera ,kazdemu som hovoril ze ja nejsom raper 🙂 . dalsi papier mi napisal na RTG klucnej kosti.

    najhorsie bolo vyrovnat tu ruku lebo to brutalne bolelo a aj boli /inak staru sadru mam odlozenu doma 🙂/ trvalo to cca 1hod + sadrovanie

    dalej ma cakalo RTG kde ma neviem akym stastim zobrali hned nakolko bolo zatvorene to kde ma mali fotit,asi som sa zapacil sestricke.po chvilke ma odfotili a vyvolali snimky a to uz bolo 14:59 cize doktor uz mal pomaly fajront

    tak potom som isiel zase na ortopedicku ambulanciu,este tam cakalo cca 10ludi,isiel som pouzit zase moju casenku a hned dalsi som isiel ja,inak sa to vazne neda.skontroloval mi to dostal som istruktaz a za 5min som bol vonku.

    dalsia kontrola o 14dni

    inak trocha ma ta ruka boli a nepaci sa to doktorovi tak uvidime co bude az dame sadru dole a ake budu snimky

    z tohoto jedneho mi vychadza len jedno: mame malo doktorov !!!

    inak najviac sa mi paci ked jeden doktor robi naraz v dvoch ambulanciach,maju ich prepojene a raz je v jednej a potom zase v druhej na preskacku.

    1. aka je potom kvalita vysetrenia ??? /nie ze by za inych okolnosti bola dobra/

    2. berie dva platy ??? /stale maju malo,trba v zdravotnictve zvysit platy/

    je mi z toho vazne zle

    jedine co som dnes nestihol su mile sestricky

    dalsie co som stihol,tak bola navsteva motorkara Joza s ktorym som lezal 1 den na izbe.vyzera uz zdravo a kazdu chvilu ho prepustia,uz mu treba doliecit len ruku.

    takze ludia davajte si naozaj pozor na seba a hlavne na druhych aby ste nemali taketo skusenosti ako mam ja.

    este odkaz pre fanynky a fanusikov co sa chcu podpisat na novu sadru kontaktujte ma 🙂

    budem ju mat este 2 tyzdne

    tak jazdite aspon vy kym je pekne a lacny benzin

    sebko

    #73624
    ogard
    Účastník (Participant)

    Phe… drbny 😛

    😁 😈 😈

    #73625
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    Posli sadru postou podpisem sa 🙂 🙂 🙂 😁

    #73626
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Ako prva fanynka sa hlasim – pridem podpisat! 😁 To je hrozne, co sa deje v tych nemocniciach – BORDEL najvacsi! 😈 😈 😈

    #73627
    Ariel
    Účastník (Participant)

    KWASAK: pri práceneschopnosti nad 7 dní by to malo byť kvalifikované ako trestný čin, nie ako priestupok a preto je postup policajného orgánu v tomto prípade nesprávny, pretože trestný čin sa nemôže vyriešiť na mieste blokovou pokutou…

    Proti nesprávnemu rozhodnutiu treba podať na príslušnú prokuratúru Žiadosť o preskúmanie postupu a rozhodnutia policajného orgánu , kde treba uviesť všetky skutočnosti ohľadom dopravnej nehody, spisovú značku priestupkového spisu, ako aj dĺžku práceneschopnosti a podstatné je aby sa tam uviedlo aj to, že poškodený je obmädzený v bežnom spôsobe života… Príslušná prokuratúra je v tomto prípade okresná prokuratúra, no odporúčam túto žiadosť zaslať na Generálnu prokuratúru, oni už tento podnet postúpia tam kde je to treba…

    Po preskúmaní postupu policajného orgánu by malo nasledovať tzv. upozornenie prokurátora, ktorým prokurátor upovedomí policajtov, že nekonali v súlade s trestným poriadkom, za čo im budú pravdepodobne uložené aj disciplinárne opatrenia, čiže budú potrestaní, ďalej bude nasledovať prostest prokurátora, v ktorom sa zruší rozhodnutie o blokovej pokute, keďže nemôže ísť o priestupok a zároveň aj o trestný čin a bude začaté trestné stíhanie vinníka dopravnej nehody…

    #73628
    Ariel
    Účastník (Participant)

    Je nehorázne čo si niektorí ľudia s právomocou v rozhodovaní dovoľujú, dúfam že ich nadriadený po upozornení prokurátora za to aspoň poriadne potrestajú. Podľa môjho názoru tu ide o prepojenie vinníka dopravnej nehody na políciu, nijako inak si neviem vysvetliť takýto zlý a nesprávny postup polície, pričom ako keby si neuvedomovali, že chalana mohla táto nehoda stáť život… Preto treba celú vec uviesť na správnu mieru a to spôsobom, ktorý som popísal o príspevok vyššie…

    #73629
    raptor
    Účastník (Participant)

    Ariel s toho co pises som nadobudol presvedcenie ze velmi dobre vies o com pises a kedze si motorkar (a mozno aj pravnik alebo nieco podobne) tak ma napadlo ci by si sa toho neujal ty, nejake peniazky sme sa sebkovi vyzbierali… samozrejme nezavisi odo mna ako sa tie peniaze pouziju ale myslim ze ak to nebude sebkovi proti srsti tak nikto nemoze namietat ak by sme cast z nich pouzili pre teba za tvoju pomoc sebkovi

    #73630
    Albion
    Účastník (Participant)

    No…

    Konečne nejaké konštruktívne rady a nie len kvákanie ofcí a nosáňov.

    kvaki

    #73631
    sebko
    Účastník (Participant)

    Cafte

    takze zase nejake novinky ohladom mojho zdravia:

    den popredu objednana sanitka na 11:30,prichod sanitky o 45min neskor ale pohoda

    prichod do Ruzinovskej nemocnice cca 12:40

    doktor mal ordinovat od 12:30 evidentne tam este doktor nebol…

    pouzil som zolika a zatial mi napisali papier na demontovanie sadry /technika "na spodinu"/ a vypisali mi papiere na RTG.cca za 20min bola sadra dole a s obviazanymi rukami som fical na RTG fotenie,to bolo zachvilku.cca za 35min som vsetko vybavil a uz ma mal omrknut doktor.

    btw. doktor tam mal zase furu ludi a robil na dve ambulancie … teraz je to mozno ospravedlnitelne lebo tam bola vyvesena nejaka dovolenka ale neskumal som to.checkol snimky vysvetlil mi ze sa mi to dobre zrastlo a ze to nesmiem 6mes. namahat,takze na moto cca v decembri a to je po sezone.napisal mi lieky nakolko chrupavky dostali dost zabrat.

    po zhodeni oboch sadri sa citim dost divne,neviem hybat zapestim a dost mi to chyba,troska iny pohyb alebo sa pozabudnem a dost to boli.

    takze dnes to slo celkom fajn, volal som s Roentgenom a aj som sa s nim osobne stretol,fpohode clovek a nakoniec ma hodil domov nakolko uz nemam diagnozu aby ma mohla sanitka previezt.inak kazdemu odporucam co ma rad adrenalin odviezt sa autom Skoda 1023,silny zazitok 😉

    sebko

    #73632
    cbr900
    Účastník (Participant)

    sebko nazdar…. čo sa týka roentgena … tak on je velice kľudný týpek a správny chalan…. 🙂 …. pripomenul si mi, keď dávali sádru mne dole…mal som dvojitú zlomeninu palca na pravej ruky (po nehode) a keď som si videl ruku po odstránení sádry, nebolo mi všetko jedno… 5 týždňové nehýbanie klbmi po sebe niečo zanechalo 😠 ….takisto som nevedel nimi hýbať, ale rehabilitácie pomohli…tak držím palce (aj ten zlomený 😁 ), prajem veľa nervov a trpezlivosti pri rozhýbavaní 😁

    #73633
    bocian
    Účastník (Participant)

    Ariel 😉 klobúk dole, tomu poviem návod.

    Dobrá rada nad zlato, táto sa môže zísť viacerím motorkárom.

    Vďaka.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 196 až 210 (z celkového počtu 222 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri