Connect with us

Sebko, kua toto mi nerob…

Domov Diskusné Fóra Nehody Sebko, kua toto mi nerob…

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 211 až 222 (z celkového počtu 222 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73634
    chloro
    Účastník (Participant)

    Ozaj, uz bola Sebkovi odovzdana nasa zbierka? Pred nastartovanou vetrieskou za zvuku buracajucich motorov? 😛 nejako som to tu nezachytil..

    #73635
    sebko
    Účastník (Participant)

    Caute,

    dlhsiu dobu som tu nebol /na portali/ takze nejake novinky

    poistovna vyplatila cast motorky a motorku sa mi podarilo predat teda aspon to co z nej ostalo …

    inak skusal som jazdit na kamosovej Kawasaki Z750S ale len po parkovisku a pomaly a skusal som aj na mojom skutri,ale moje ruky su este dost slabe a tuto sezonu si este nezajazdim,caka ma este kopec cvicenia a cvicenia

    budem Vas este informovat co a ako …

    #73636
    sebko
    Účastník (Participant)

    Caute,

    tazke zase nejaka novinka:

    dnes /teda vcera/ som sa dovolal vysetrovatelke,je po dovolenke a dokonca sa mi s nou podarilo dohodnut na konkretnom termine vypocutia.

    dufam ze vsetko dobre dopadne tak drzte palce

    #73637
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kwaska tie love pre sebka kedy mu dame?

    #73638
    sebko
    Účastník (Participant)

    Cafte

    takze som po vysluchu,priebeh celkom fpohode vysetrovatelka bola mila slecna madam pani teda kapitanka.spisali sme priebeh nehody co som si teda moc nepametal a aj rozsah mojich zraneni.bol som pouceny co a ako a este raz si ma predvolaju kvoli uzavretiu,samozrejme ze mam narok na nahliadnutie do spisu a vraj ma urcite bude chciet vypocut aj pravnik skodcu tak som zvedavy ako to bude.

    budem Vas priebezne informovat ako postupujem

    #73639
    sebko
    Účastník (Participant)

    Skutrista zdravi motorkarov 😉

    takze zo vcera na dnes som uz jazdil na mojom skutri po BA v doprovode s Jurom /brokenrower cierna Kawasaki Z750S/ a najazdil som cca nieco cez 50km

    som vazne rad ze mi to ide

    have a nice day

    #73640
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    SEBKO….huraaa. Vitaj na ceste a davaj bacha.

    P.S. Skore presadnutie na velke moto…. 🙂 🙂 🙂

    #73641
    doctor
    Účastník (Participant)

    Konecne znovu jazdis!

    Drz sa chlape a davaj pozor!

    #73642
    sebko
    Účastník (Participant)

    Caute takze nejake nove info

    caka ma par vysetreni,nakolko hybnost praveho zapestia nie je moc dobra,caka ma magneticka rezonancia a obehanie par ortopedov a pripadna operacia nakolko mam nejake ciastocky ulomkov v klbe.

    ale samozrejme su aj dobre spravy:

    [linka]

    [linka]

    dakujem vsetkym

    #73643
    sebko
    Účastník (Participant)

    A je to tu

    neuveritelne ale lady sa pohli alebo sa zacali topit

    dnes mi niekto volal so sukromneho cisla,samozrejme ani neviem co ma to napadlo dvihol som a na druhej strane niekto velmi rychlo rozpraval tak som to nejak nevnimal a myslel som si ze je to jedna super babyzna "granatka" ze som zase nieco zle vyplnil alebo nenapisal,tak som nechal vyrozpravat a odpovedal som nasledovne: dobryyy tu odvoz a likvidacia odpadu, prajete si ???

    v tom nastalo ticho a oznamila mi teta v telefone ze je kapitanka a ze ma vola ohladom dopravnej nehody z dna 27.4.2007 troska som ju zaskocil ale inak pohoda

    no vraj chcu ukoncit/uzavriet vysetrovanie takze dna 15.2.2008 sa bude nieco diat,neviem presne co necham sa teda prekvapit

    tak mi prosim drzte palce,blizsie budem informovat az po tomto stretnuti

    dakujem

    #73644
    sebko
    Účastník (Participant)

    Caute

    takze nove spravy,neuveritelne vyzera ze sa naozaj ukonci vysetrovanie.spis ma tusim 83 stran,je tam popisanych kopec bludov.jedine co som sa dozvedel ze vycislena skoda na motorovom vozidle Honda CR-V bola nieco cez 340tis co ma dost prekvapilo ale nakolko som videl aj fotky zo servisu tak bola dost rozbita.videl som aj vypis karty vodica co sposobil dopravnu nehodu a najviac ma zarazil zapis tusim z roku 2000 ze zadrzanie vodicskeho preukazu na 10mes. a pokuta vo vyske 8000Sk potom tam mal uz len nejake drobnosti.najkrajsi bol ale list z firmy kde akoze pracuje /je tam konatelom/ plat cca 12 000 ze aky je to bezuhonny clovek citujem"dobrak" snazi sa dobre starat o rodinu a v praci ide prikladom hlavne mladym a dava im rady a bla bla … este tam bola jedna zaujimava vec,snazili sa prizvat si nejakeho sudneho znalca nakolko bol spochybneny smer jazdy motorky a aj svedkov cico … nastastie to vysetrovatelka zamietka.inak vodicsky preukaz ma zadrzany takze tuto jar by nemal nikoho ohrozit aspon nie na motorovom vozidle.dufam ze sa to coskoro posunie vpred,uz by bolo nacase.

    #73645
    Ariel
    Účastník (Participant)

    Nič si z toho nerob, to že sa snažil prizvať znalca je normálna vec, ktorú by mu poradil každý druhý advokát. Snaží sa preniesť časť zodpovednosti za spôsobenie nehody na teba a zabezpečiť si tak poľahčujúce okolnosti pred súdom ktorý bude rozhodovať o jeho vine. Priprav sa na to, že na súde bude spolu s obhajcom ak nejakého má všetko spochybňovať, obžalovaný môže navyše na svoju obhajobu aj beztrestne klamať, na rozdiel od svedka, ktorý musí vravieť iba pravdu. Predpokladám že o znalecký posudok požiada aj na súde, ten mu môže/nemusí vyhovieť a v dobe, keď sa na Slovensku so znaleckými posudkami veselo kšeftuje si netrúfam odhadnúť aký ten znalecký posudok bude, a je celkom možné že sa znalec vyjadrí v tvoj neprospech.

    Každopádne by som sa na súde vyjadril k výške škody a žiadal by som jej náhradu pokiaľ ti ju už nenahradila poisťovňa, a ak ti uhradila iba časť, požadoval by som rozdiel medzi nahradenou čiastkou a celkovou spôsobenou škodou.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 211 až 222 (z celkového počtu 222 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri