Connect with us

Sebko, kua toto mi nerob…

Domov Diskusné Fóra Nehody Sebko, kua toto mi nerob…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 222 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73439
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    Skoro by som zabudla 🙄

    samozrejme ďakujem aj roentgenovi za to, že nám zisťoval v nemocnici stav nášho kamaráta 🙂 a podal info, ktoré by sme z doktora nedostali 😈

    #73440
    kuky
    Účastník (Participant)

    SEBKO,drz sa 😉

    #73441
    raptor
    Účastník (Participant)

    Toho som sa presne bal… ze to bude totalka.. zuzka mi to povedala do telefonu 🙁

    tak dufam ze s poistovnou to bude mat kratsie ako som mal ja

    ale aj tak si myslim ze nezanevrie na motorky a pri kupe dalsej by mu tieto peniazky pomohli

    macoLM – vsak som napisal, kazdy podla svojich moznosti

    #73442
    raptor
    Účastník (Participant)

    Charym: ak sa robi zbierka na opravu sebkovej moto kam poslat love niesom na sk tak to mozem …

    odpoved pre charyma este nikam love neposielaj, zistujem ci nie som sam s coolermanom kto je ochotny obetovat cast svojich penazi pre sebka

    ak sa mame do toho zapojit len dvaja nebude to mat taky konecny efekt ako ked sa do toho zapoji 100 ludi

    #73443
    kuky
    Účastník (Participant)

    Som zabudol..jasne ze so zbierkou suhlasim..sebko bol vzdy ochotny pomoct…..

    #73444
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Fuha fakt neprijemna sprava skore uzdravenie prajem 🙂

    #73445
    atlantis
    Účastník (Participant)

    Ja s andoom sa tiez k zbierke v ramci moznosti pridame 🙂 🙂 🙂

    #73446
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    Ja som takisto za 🙂 naše chlapča si to zaslúži 😉

    #73447
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Takze to zhrniem. Sebko si prisiel do servisu pre moto(k mojmu muzovi Bobikovi a kamosovi Mirovi), na Ivanskej ceste. Priviezol sa s kolegami autom. Tesil sa – moto po servise, este hovoril, ze to ide dat do garaze, ze dnes nema ani cas sa vozit.
    Rozlucili sme sa a o minutu mi volal jeho kolega, ktory isiel za nim autom, ze mal havarku na Galvaniho. Okamzite som skocila do auta a sla tam. Sanitka prisla rychlo. Dvaja debilkovia zo 112 si to tam natacali, pchali sa s kamerou a mikrofonom uplne vsade!
    Momentalne maju lekari jeho stav pod kontrolou. Boli sme za nim, akurat ho doviezli z Fakultnej nemocnice, kam ho brali na CT, lebo v Ruzinove sa im prave pokazilo! Stretli sme sa s nim dolu na centralnom prijme, aj nas pozdravil. Velka vdaka Rontgenovi za pomoc a info. Podla slov lekarky, ktora s nim isla v sanitke bude v poriadku, ak nenastanu nejake komplikacie. Nad takym ale vobec nerozmyslam a verim, ze sa z toho v pohode dostane.
    Drzme mu vsetci palce, takych dobrych, milych a ochotnych ludi ako je on je malo…
    Sebko, rychlo sa uzdrav, lubime ta!

    #73448
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Velmi podstatnu vec som zabudla a to, ze Sebko isiel v pravom pruhu rovno a auto z protismeru sa mu zrazu otocilo rovno pred moto. Vodic auta (arogantny clovek, ktory neprejavil ani naznak sucitu alebo snahu pomoct zranenemu Sebkovi) sam vyhlasil, ze ho nevidel…. Policajti ma ubezpecili v tom, ze na vine je vodic auta, lebo som mala obavy, aby ako vzdy nehodili vinu na motorkara.

    #73449
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Je to hrôza čo sa deje na cestách, aj ja som dnes mal na mále a už ste tu mohli pisať o mne 😕 . Prajem skoré uzdravnenie 😟

    #73450
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    Kwasak, veru arogantný….žiadny súcit a ešte sa aj vyhrážal k***t ☹️

    #73451
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    raptor zase musím s Tebou súhlasiť dvaja je málo 100 a viac je už lepšie 😉

    #73452
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Pitbulka, sak ja jemu viac! ☹️ ☹️ ☹️

    #73453
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    Kwasak dík za info a tých zo 112 by som nakopal do riti,že by obehli zemeguľu a vratili by sa so snehom v topánkach a banánom v ruke ☹️

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 222 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri