Connect with us

Sebko, kua toto mi nerob…

Domov Diskusné Fóra Nehody Sebko, kua toto mi nerob…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 181 až 195 (z celkového počtu 222 )
  • Autor
    Príspevky
  • #73604
    raptor
    Účastník (Participant)

    Kedy mu to dame… nema zmysel aby banka zrala poplatky za vedenie uctu ked uz prispieva len minimum ludi

    #73605
    666killer
    Účastník (Participant)

    Sebko je uzasne ze si ok!!velmi ti drzime palce aby ti vsio okolo toho dopadlo v pohode.video je zmrazujuce, vela si vytrpel, tak dufame ze uz ti bude len lepsie!!!

    drz sa !!!!

    killerovci

    #73606
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Raptor, je to 69 korun… Ja mu to "slavnostne" prevediem na jeho ucet, on s tym teraz nemoze nic robit, je to vedene na moje meno. Prid sem a mozes byt zucastneny 😁 , mozme ho ist navstivit spolu 😉

    #73607
    santal007
    Účastník (Participant)

    Joooj brasko…toto bolo riadne 😕 ….. a na to… ako to kraaasne prikreslili.a .. hmmm 😟 …ale hlavne,ze sa zrastas. 😇 ..a si ..živučky… 😘 😇

    #73608
    sebko
    Účastník (Participant)

    Zdravim vsetkych a vsetky,

    na dnes mam par noviniek:

    dovolal som sa na policiu a povedali mi ze zaznam o dopravnej nehode mi nemozu dat a ani k nahliadnutiu.po otazke kde sa sprava nachadza nakolko nie je v poistovni mi povedala pani na druhej strane ze mam hladat na institucii slovenska kancelaria poistovatelov,oni vraj dalej postupuju spravu danej poistovni.pani bola mila a dala mi este aj tel. cislo.zavolal som tam a po nahlaseni SPZ mi slecna/podla hlasu/ povedala ze to uz je postupene dalej v AllianzSP a.s. Dalej som volal jednej nemenovanej znamej a ta to overila a naozaj uz ju tam maju.zistila dokonca ze uz nahlasil skodca poistnu udalost a bola napisana naozaj zaujimavo cca v zmyzle: Isiel som a nevidel som motorkara a po odboceni do mna narazil,nehoda je v setreni policie.Dovod ohlasenia poistnej udalosti az teraz je ten,ze sme nemali SPZ motocykla a ani motorkara.

    toto je na dnesok vsetko a prestava sa mi to pacit

    zajtra idem na kontrolu k ortopedovi tak som zvedavy co mi povie

    dufam ze to nedopadne tak ako si myslim

    sebko

    #73609
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    sebko nejako sa to divne zamotáva ☹️ ☹️ ☹️

    #73610
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Najhorsie na tom je, ze policia bez vypocutia poskodeneho uzavrela pripad a vinnika potrestala na mieste nehody blokovou pokutou 2000 SK. To kde sme, v Azerbajdzane??? ☹️

    Kto vie, co treba dalej robit, nech sem prosim napise. Vdaka. V tomto state je velky bordel od Kutov az po Ublu, kurrrva 😈

    Sebko, najlepsie by bolo zistit, co je v policajnej sprave a preco ju uz uzavreli. Navrhnut presetrenie, ak tam budu veci, ktore tam byt nemaju… A podat trestne oznamenie, taaaaaaaaak! 😈 😈 😈

    #73611
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    Oplati sa precitat v tejto diskusii, co napisal Ariel…

    #73612
    raptor
    Účastník (Participant)

    No tak toto neni s kostolnym poriadkom

    za nehody ako je takato sa odobera vodicak bezpardonu + nasledna podmienka + vysoka pokuta + ak je motorkar na PN viac ako 7 dni tak by mal mat plechovKar na krku automaticky paragraf

    divne mi to je…

    #73613
    andoo
    Účastník (Participant)

    Presne tak, ako hovori raptor, viem o com hovorim..

    #73614
    Tomzuzu
    Účastník (Participant)

    To je fakt fprdeli 😈

    #73615
    Albion
    Účastník (Participant)

    Pekne.

    #73616
    Coolerman
    Účastník (Participant)

    Kwasak nevieš prečo je niekomu na tomto nešťasti "Pekne"? 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈

    #73617
    Albion
    Účastník (Participant)

    Aha…Ďalší rypák…

    No hrůůůza.

    #73618
    ogard
    Účastník (Participant)

    Ja mam od narodenia velky rypak, tak sa hlasim tiez 😁 😁 😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 181 až 195 (z celkového počtu 222 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri