Connect with us

Silnejsi nez smrt

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Silnejsi nez smrt

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80270
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ja neviem ako vy ja si radim medzi motorkarov zaciatocnikov ale toto co som videl mi prislo ozaj divne. to sa ozaj nenajdeniekto normalny co vysvetli ludom preco jazdi na motorke bez dakych afektov.

    [linka]
    ved bud je v telke sialenec alebo drsny zabijak 😁

    #80271
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Preco mam pocit, ze chalan hovoril o tom, ze aj po nehode sa da jazdit dalej a pomahat s jazdou inym a "novaci" to zas len sikovne zostrihali, aby to vyznelo tak ako oni sami chceli ?

    #80272
    chorche
    Účastník (Participant)

    Mam z toho velmi zmiesane pocity. Ale klobuk dolu pred clovekom, ktory tak nestastne havaruje, ale ma silu vyliezt znovu na upravenu masinu. Drzim mu palce.

    #80273
    zahri
    Účastník (Participant)

    Tiez som premyslal nad niecim co by sa dalo domontovat na moto a sluzilo by ako pomocne kolieska.. z napadu padlo ked som si uvedomil kolko veci by to chcelo este z hladiska bezpecnosti doriesit a nakoniec by aj tak nikto nedovolil pouzivanie tohoto vynalezu.. ked sa to chalanom podari tak budem iba rad .. problem ktory napadol mna ako najvacsi tak ako relativne bezpecne upnut do sedla moto cloveka ktory s nohami nemoze vobec hybat..

    #80274
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Myslim ze dost brutalita ale kazdy by spekuloval ak by sa mu daco take stalo ze ako dalej jazdit

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri