Connect with us

Skúsenosti so zákonom

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Skúsenosti so zákonom

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #71488
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    začnem obklukov na chate som o tom s niekym pisal…mlady chalan s ktorym som pil na stuzkovej potom akoze dobry kamos ma zastavil myslim si pohodicka zacal mi vykat dal mi fukat pytal sa co mi je do smiechu proste bol sneho klasicky zleny blbecek obisiel som ale bez pokuty kedze vsetko som v plechovici mal…

    teraz rano asi o 4:00 idem s jasnej domov v LM na kurhaku sa hrali asi na akcny film dva auta majaky zlbokovali ma jedno auto predomnou druhe zamnou ci neviem zastan na cerveny pokyn vravim zastal som nenahanali ste ma bol som tym akoze drzy maskace pes baterka do oci srandisti pytali papiere dal som im vsetky povedali nech si to necham oni si budu pytat po jednom ja im budem podavat vsetko v poriadku. vystupit si otvorit kufor a dva kroky dozadu kedze na kufri bol sneh a padal ustupil som dozadu a do strany nech tam vidi ja mu ho podrzim zkricak ze ci neviem co su dva kroky dozadu 😁 dalsia vec ked vyzvedali odkial mam na auto som mlady kde robim zistili ze som casnik automaticky som pil asi ich prekvapilo mojich 000 tak zaklopali na okienka spolujazdcom ze obcianske… obislo to 500 sk za zaseknute pasy na zadnych sedadlach to berem o 500 mi nejde ale o cely pristup nechcel som to tak roztiahnut ale keby som povedal na nich len j…..y k…i niekto by sa zastaval uz ma nik nepresvedci…hm jaRRo a potom zastan na motorke 😁 😛 😘

    #71489
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    este detail drzal som mu kufor nie kar a tie preklepy je 5 rano neviem ci sa to da upravit 😁

    #71490
    andoo
    Účastník (Participant)

    hmm sila, proste si natrafil na zakomplexovanych policajtov..

    #71491
    cbr900
    Účastník (Participant)

    jaRRo … keďže si si zvykol na detailistov (fízlov), tak ťa upozorňujem že nebolo 5 ráno, ale 05:04:34 až 05:07:58 pán vodič !! 😉

    … niečo podobné som zažil jedine v Anglicku, keď nás prepadli asi 3 policajné autá a 1 civilné (tiež fízli)… ešte na nich pozerám, že čo sa deje, ako vo filme a oni tupci sa rozbehli za nami 😀 bolo ich asi 8 … to len preto, že jedna debilná predavačka si myslela, že sme niečo ukradli…dilinavá ☹️ … kontrola oblečenia, ruksakov ale samozrejme nenašli nič…toto im za to neberiem, je to ich práca, ale mal som sto chutí ísť do toho obchodu a spraviť jej tehlový efekt na výklade 😁

    #71492
    Brano
    Účastník (Participant)

    No ja mam tiez niekolko skusenosti so zakomplexovanymi oxrancami zakona. … asi ich ucia, ze sa maju tvarit ze maju vsetko pod palcom a ze to tu riadia, ale vacsina ma schopnosti maximalne na riadenie stada oviec 😁

    Vacsinou sa policajti takto spravaju ked niekoho hladaju … ale absolutne si neuvedomuju, ze nie kazdy koho vtedy stretnu je kriminalnik (hoci to musia predpokladat a byt obozretni), a zial sa vtedy absolutne nevedia zmestit do koze. Nechcem byt zly, ale v tychto situaciach vidno, ze vacsina nasich policajtov absolutne nezvlada kriticke situacie a miesto obozretneho pristupu vrieskaju na ludi ako debili.

    #71493
    doctor
    Účastník (Participant)

    jarro – dufam ze keby ta zastavovala moja priatelka tej zastavis.

    brano – vies ake je tazke riadit stado oviec? 😁 Jasne ze nezvladaju kriticke situacie vsak na strelby nechodia, telesnu si vybavuju ako tak, sebeobranu ich neucia tak potom co cakas?

    cbr900 – ty zlodej jak si to tak rychlo stihol ukryt?

    #71494
    cbr900
    Účastník (Participant)

    doctor … len tak medzi nami… policajtom nezastavujem (raz ma zastavovali v meste), samozrejme hned vedeli, že som to bol ja…. „šedá eminencia“ je len jedna v meste 😁 … ale tvojej priateľke by som zastavil VŽDY a RÁD 🤐 😀 …. pozdravujem ju 😉

    #71495
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Joj,k***tom je lepšie nezastavovať,mna nezastavovali len išli zamnou,ja na moto oni trojkový golf,tak som pootočil plynom nahanačka ako vo filme a chudáci rozmrdali golf nakašu tak golfik putoval do šrotu a maju stoho obrovský pojeb… 😁 😁 😁

    #71496
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    motokocur máš u mna velke plus 😀

    doctor zastanem opytam sa ty si doktorova priatelka?? ak nie az potom uteciem

    #71497
    cbr900
    Účastník (Participant)

    motokocur 😀 😀 😀 … takže je lepšie byť radšej pred tebou 😁

    jaRRo 😁 😁 😁 … ale daj si pozor aby ten búchač (doctor) nestál vedľa nej na motorke 😁 … ver tomu, že potom by ti aj RR nestíhala vzdiaľovať pred doctorovym choprom 😁

    #71498
    doctor
    Účastník (Participant)

    jarro – ak ta zastavi moja priatelka tak to uz bude v riti lebo to by si musel jazdit na letisku.

    motokocur – to si videl v nejakom filme?

    #71499
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    doctor 😁 no takze mi to nehrozi

    cbr900 keby som videl ze pri ceste stoji doctorov choper zastanem aj bez pokynu 😁

    #71500
    motokocur
    Účastník (Participant)

    doctor Kámo film to nebol,priznám že mi stísalo a riadne,ale tak chalani sa vyberú za superšportom s nejakým golfikom,kámo je tomu rok čo sa to stalo,bol február a na ceste miestami lad,ja sa vozím aj vtedy,len bola blbá náhoda že sme sa vtedy stretli

    #71501
    motokocur
    Účastník (Participant)

    cbr900 Nerozumiem,si fizel či čo

    #71502
    cbr900
    Účastník (Participant)

    motokocur mňa by za karabinierov nezobrali 😁 …. ako mladý som porušoval zákon 😁 …. spomínal si, že ked išli za tebou na golfíku, tak ho trochu „požuvali“ , nie?? ja by som už za tebou nechcel ísť….žuval som minulý rok aj auto aj motorku 😀 … stačilo …

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 21 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri