Connect with us

Skúter, alebo moped do 50cm3?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Skúter, alebo moped do 50cm3?

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64193
    Pista_838
    Účastník (Participant)

    Ahoj. Chcem ta poprosit o radu. Chcel by som teraz na leto kupit nejaky novy skuter alebo moped do 50cm3. Predavaju hociake Korejske masinky no neviem ako su na tom s kvalitou? Nebolo by lepsie kupit napr. Manet Korado? Kamarad ma jedno 4rok a dost si ho chvali. Co by si mi prosim poradil? Dakujem. Pista.

    #64194
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Pista_838

    Väčšina "neznámych" značiek u nás na trhu pochádza z tovární v Číne. Ich priemerná cena sa pohybuje okolo 30.000,- Sk a rozdiel je buď to vo výkone, ďalej 2, alebo 4 takt, prípadne vo výbave ako zadný kufrík a pod. Hlavným rozdielom je design, ktorý si naši dovozcovia môžu diktovať u výrobcu podľa svojich predstáv a návrhov. Dovolím si tvrdiť, že ich kvalita je asi na rovnakej úrovni.

    Dovozcovia majú školené servisi a s náhradnými dielmi by nemal byť problém. Aká je realita to netuším.

    Porovnávať s Manetom to nebudem. Je to vec názoru, ale hlavne skúseností a tie s touto značkou nemám.

    #64195
    Deskjet
    Účastník (Participant)

    Mam na predaj scooter peugeot speedfight 2 thak ak chce posli mi mail a poslem ti fotku ………Deskjet15(z)post.sk

    #64196
    biggmoon
    Účastník (Participant)

    Zdrawim ak mozem povedat svoj nazor keby som si mal vybrat berem skuter. Korado nieje zle, jazdim na nom uz asi 4 rok a nevyskytli sa skoro ziadne problemi az na sviecky, pretoze nedokazem zohnat nejaku co by vydrzala dost vela ich odide ked sa poriadne nahreje motor a nemaju tu kvalitnejsie v okoli ale inak myslim ze korado prezije aspon tak dlho ako babety hh . Skuter by som bral pre vacsie pohodlie a menej problemov napr. pri dolievani paliva musis riedit na korade , vacsina skutrov ma uz autom. mazanie a su to masinky. Bral by som urcite nejaku znamu znacku ale myslim si ze je to jedno pretoze Nd sa daju zohnat skoro vsade a lacno a to plati aj o korade.

    #64197
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    Presne tento problem som riesil aj ja. Nie pre seba. Samozrejme ze najlespsie by bolo nejaka moto kde sa daju radit rychloasti, ale to je asi jedine Simson a to je uz veteran. Za tie peniaze ked si dolozis tak mas skutra co je urcite zaujimavejsie.

    #64198
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    Pista_838 Ak si nechas poradit siahni po modeloch od vyrobcu Kymco … maju teraz akciu na vsetky modely a cokolvek nan budes potrebovat lahko to zozenies 🙂

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri