Connect with us

Slicky

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64485
    charym
    Účastník (Participant)

    Jazdili by ste na slickoch teda rezanych gumach?ved viete co mam na mysli…

    #64486
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Dávam im prednosť a rezané iba kvôli policajtom. Len to netreba prehnať s hĺbkou drážky.

    #64487
    charym
    Účastník (Participant)

    a za kolko tak zhruba kupujete par este by ma zaujmalo 2500sk je vela?

    #64488
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Za pár 2500, – je dobrá cena, záleží na tom, že ako je zjazdená. Známi chodia do CZ a tam sa dá do 4000, – czk kúpiť pár s hrubým mäsom.

    #64489
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    kua exe kto ti dal napad 🙄 😁

    na rezanych som jazdil . no co ked nie su koruny toto je za stovku . teraz mam michlen tie sa rezat ze vraj nedaju nemaju tolko mäsa ale za to drzia. no tak pred koncom ju treba spalit ; – )

    #64490
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Ja osobne som na svojej byvalej CBRke pocas studentskych casov jazdil aj na rezanych gumach, ale nikdy som si nebol isty. Terazky, ked uz zarabam, by som to neriskoval. Svoj zivot si cenim a ked si uvedomim, ze medzi mojim zivotom a cestou je iba kusok ciernej gumy o velkosti dlane krat 2, hmmm. Okrem toho, slicky su velmo dobre na suchej ceste za optymalnej teploty, co vsak, ak ta postretne celodenna burka, jesen… vtedy sa vlastnosti tychto gum podstatne zhorsuju.

    Ja som za nove gumy. Terazky mam choprika, takze ma to netrapi ;o)

    RYCHLOST JE IBA ZLE ZMANAZOVANY CAS 😁

    #64491
    Furby
    Účastník (Participant)

    aj moj kamos kupoval rezane…. ale nepacili sa mi… hlavne vtedy, ked uz zacinali byt na nich praskliny a rezali sme to 180 😕 F!

    #64492
    kalupko
    Účastník (Participant)

    Ja som rozmyslal nad slickmi z okruhov, daju sa zohnat za celkom dobre prachy a celkom zachovale, ale niekto mi vravel, ze vraj na ceste ich nezahrajem na prevadzkovu teplotu, takze si mozem narobit vela skody…. Teda na takom Sturci by som ich mozno aj vyuzil, ale na nejake dlhsie cesty bude za chvilku po nich……

    ALe buducu sezonu asi jedny vyskusam a uvidim….

    #64493
    Furby
    Účastník (Participant)

    no tak tie asi nebudu mat dlhu zivotnost… 😟 F!

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri