Connect with us

Spoločná Slovensko-Maďarská jazda už túto nedeľu

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Spoločná Slovensko-Maďarská jazda už túto nedeľu

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80996
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ahojte , kto má záujem a čas, tak nech sa pridá k myšlienke spoločného výjazdu s Maďarskými motorkármi . , je to pekná cesta takže si aj slusne a bezpečne pojazdíme. Táto akcia nie lje politická preto sa prosím zdržte narážiek a kto sa chce pridať musí mať slovenskú vlajku , rovnako ich budú mať aj maďari, cieľom je ukázať, že to čo sa v médiách tak premiela nie je pravda a , že bežných ľudí sa to netýka 😇 👋

    #80997
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Pardon nejako mi to zblblo bold, takže ešte raz výjazd je z Dunajskej Stredy kde sa stretávame o 10:00 pred Tescom a do 10:45 sa počkáme, potom sa pôjde cez komárno do Štúrova a Ostrihomu, tam nás o dvanástej budú čakať kolegovia motorkári z maďarska spolu sa poberieme smerom na Vyšehrad a cestou späť povedie trasa cez Ostrihom, Komárom (HU), Gyór, Mosonymagyaróvár, a Rajku do BA 👋

    #80998
    bubo
    Účastník (Participant)

    AMIS bude tam aj telka? Ja len či sa mám učesať…. 😀

    #80999
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Hlavne oškráb mušky z muflóna 😁 a daj si čisté slipy 😘 , kto máte číslo na Kwasak, Bobíka a spol dajte im vedieť. Včera sme sa na vekovici o tom bavili tak aby vedeli.

    #81000
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja by som dosiel…maj telefon pri sebe lebo neviem kde je tesco!a musim najst slovensku vlajku!

    #81001
    Slon
    Účastník (Participant)

    doctor daj si kludne maďarskú 😉 Tesco je na konci DS smer Komárom naľavo, najlepšie ak pojdeš cez mesto, nemožeš to minúť 👋

    #81002
    doctor
    Účastník (Participant)

    Slon – slovensku mam urcite ale madarsku nie.Je u nas jeden co ma urcite madarsku ale nacionalistov nemam rad takze k nemu ani nepachnem.

    #81003
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Bubo no nemusel si sa ani velmi cesat…aj tak si sa nam pacil (mojej mladej)….

    AMIS takze curame rovnakym smerom…no to ma podrz…a ja som myslel, ze pretiname luce…xiixixixixi

    p.s.a nabuduce koneeee vooooooooz a nie kukulienka….

    #81004
    bubo
    Účastník (Participant)

    A ešte som aj v lotérii vyhral. (nafúkaný smajlík)

    italofighter: Že pozdravujem… 👋

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri