Connect with us

Stretnutie motorkárov v Turci

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Stretnutie motorkárov v Turci

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 61 až 74 (z celkového počtu 74 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74815
    chnypa
    Účastník (Participant)

    😁 tie prístelky sú hovadá – schovali sa pred nami…

    …bolo dobre, nočné kúpanie prebralo, po ceste som sa opálila – teraz som prihoretá 😁

    #74816
    Heavy
    Účastník (Participant)

    chnypa 😀 ber to z tej Hovadsky lepšej stránky, vždy lepšie, keď si prihoretá, ako keby si bola pripečená… 😀

    #74817
    wewerka
    Účastník (Participant)

    Faaajnovo bolo…aj sme sa vazne pokupali…aj ked nie tak uuuplne dobrovolne 😁 ..aj telefon ozivujem…aaale prezijem aspon ja, ked uz nie on…sak co som mohla ine cakat s hovadami…vaazne super… a chnypa najblizsie v noci radsej pristelky hladaj a nehuc na izbe, ked niektori chcu spat 😁 😇

    #74818
    chnypa
    Účastník (Participant)

    wewerka kto chce spat? 😁 a ta tvoja nocna prepadovka bolo čo? 😁

    #74819
    raptor
    Účastník (Participant)

    NABUDUCE BUDETE MAT KLUD NA LOZKU OD 21 hodiny 😈 ☹️ 😈

    nedovolim ziadne ponocovanie a pit mozete akurat tak z vodovodu

    jaaaaaaaaj strasne som sa rano smal ked ti traja co spali na jednom lozku nasli dva pristelky 😁 😁

    #74820
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Parándne bolo 😈 😇 😁

    #74821
    wewerka
    Účastník (Participant)

    Chnypa, sak ja som spat nechcela..tak som isla vas skontrolovat, ako ste na tom?to bola taka preventivka… 🙄 🙄 🙄 ale ja som bola tiiiisko, uuplne tiiisko..ani som necekla, len som tak pozrela a sla o duum daaal 😁 😇

    #74822
    wewerka
    Účastník (Participant)

    Apropoo..telefon funguje..prave som ho nastartovala..a uz ani voda mi nestoji v displeji 😁 ..len ece si hladam prsten..takze, kto sa tam pojde v najblizsej dobe kupat..mrknite sa na dno 😁 kujeem 😇 🙄

    #74823
    chnypa
    Účastník (Participant)

    Apropo… ja mam na dne naramok 😁

    #74824
    forel
    Účastník (Participant)

    chnypa ahoj, aký bol nedelný obed? z.

    #74825
    chnypa
    Účastník (Participant)

    forel obed bol super, aj ked mi hlava padala do taniera 😁 ja fakt neviem preco 😶

    #74826
    forel
    Účastník (Participant)

    chnypa my sme došli domov a zalomili sme🙂 dom stál tam, kde sme ho v sobotu opúšťali, tak sme si mali kam lahnúť……deti našu neprítomnosť zobrali vážne a úplne vážne sa ničoho nedotkli 😁 iba jedla, počítača a ovládača od telky 🙂

    #74827
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Bolo vynikajuco, vdaka zucastnenym a hlavne organizatorom.

    Pevne verim ze akciu aj napriek mensej ucasti ludi zorganizujete aj o rok.

    #74828
    raptor
    Účastník (Participant)

    Napriek komornej atmosfere (oproti ozajstnym zrazom) sa mi hrozne pacilo a tato akcia patri medzi moje najoblubenejsie

    liter citrusu za 500,- po pol noci na poziadanie.. to sa vidi len malokde a malokedy

    ubytko za 3 kila, pekne izby, krasne prostredie, bazen, pivo po 25korun, ziapajuce hovada na nezaplatenie

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 61 až 74 (z celkového počtu 74 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri