Connect with us

Stretnutie motorkarov v turci

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Stretnutie motorkarov v turci

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 95 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67881
    andoo
    Účastník (Participant)

    taktiez nemozem povedat ziadne krive slovo. velmi dobre zorganizovane. super kolektiv..

    No ten DJ si hral skor pre seba ale to sa dalo prekusnut..

    #67882
    Natalka
    Účastník (Participant)

    No mne bolo FANTASTICKY!!!! Fakt super!!!! Super ludia, super akcia….

    Vela nových ludí som spoznala, Jarko Katriňák ma milo prekvapil, aký je to príjemný človek… o Exebatovi ani nehovorím…. 😀

    Krásne prostredie, pekné penzióny, výborní organizátori….

    Len jediné mínus.. v piatok o jednej už odmietli v stánkoch čapovať…. boli sme rozbehnutí a … smutnííí …. INAK PERFEKTNE!!!

    Budúci rok sa vidíme… apropo… boli ste super úplne všetci, čo ste tam boli, tak dúfam, že vás vidím aj na Odpadlíkoch v Bojnej….

    [linka]

    Natalka

    #67883
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Idem pretriediť fotky a vytvorím galériu…. Aj centzúru je treba 😁 😁 😁

    #67884
    betty
    Účastník (Participant)

    Natalka Natalka. vy ste sa mi nejak stratili vsetcia. Okrem Erika s ktorym som len malu chvilku pokecal.Ja som to este vcera sms, ze kedy odchadzate do blavy a ty nic … 🤐

    #67885
    betty
    Účastník (Participant)

    Ajdina Ahoj. Ja som ti uz v piatok nevolal – pretoze ako si pisala odchadzala si z blavy asi o 14.30. a to so ja este MAKANDO GRANDO v praci.No dufam, ze na odpadlikov do Bojnic ides a dohodneme sa skor s dobrym predstihom. 😘

    #67886
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Ďakujem organizátorom za supiš akcošku,takto sa mi páčilo skoro všetci sme sa tam poznali. 😉

    No dúfam, že na budúci rok bude akcoška bude pokračovať 😁

    No v piatok v bazéne teda voda bola dobré len môj telefén to neschvaľoval a foťák ten šlape 😁

    Hovadá sa nezapreli vďaka prítomnosti predsedu. 😁

    Raptoš a ty dávaj pozor aby ti to neostalo čajnííííííííík a dijadéééééééééém 😀

    #67887
    Natalka
    Účastník (Participant)

    Betty prepáč mi to plíííz, ale ráno , ked si mi posielal sms som ešte spala… a mám taký pocit, že sme odchdázali poslední – až na organizátorov 😁

    #67888
    PADRE
    Účastník (Participant)

    chcem touto formou podakovat vsetkym co sa zucastnili zrazu v jasensakej doline boli ste super 😉

    #67889
    betty
    Účastník (Participant)

    Natalka Nic v pohode… 😁 tak zase niekedy… 😁

    #67890
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Dobra akcia, super prostredie, diky Padre.

    #67891
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Vypada, ze ste sa mali fajn, co ma velmi tesi. Zial, povinnosti nedovolili ist, ale aj tak som rad, ze bolo super aspon vam a ja/ my sa tesime na dalsi rocnik, kedy uz dufam budeme pracovne menej vytazeni a prideme aj s polovickou. 🙂

    #67892
    sothar
    Účastník (Participant)

    ..aj nám sa velmi páčilo, určite sa znovu vrátime 😁

    #67893
    andoo
    Účastník (Participant)

    Ja len trosku kritiky: ze tam boli same mlade baby.. nic zrelsie. aspon som nenasiel 😠

    #67894
    raptor
    Účastník (Participant)

    andoo vies co vybavim ti vstupenku na gerontofilnu party.. tam sa mozes realizuvat 😁

    #67895
    PADRE
    Účastník (Participant)

    andoo oni neboli mlade oni len tak mlado vyzerali ved boli starsie ako ty 😀 napr. kucharka…. 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 95 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri