Connect with us

Suzuki GS 500 nedrzi volnobeh

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Suzuki GS 500 nedrzi volnobeh

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82229
    misosveda
    Účastník (Participant)

    Kupil som pred nedavnom GS 500 s jednou vadou zohriata na volnobezne otacky jednoducho zhasne aj ked inak funguje normalne a kedze mi ani v originalnom servise nepomohli rad si precitam vas nazor…

    #82230
    misosan
    Účastník (Participant)

    Nie som sice servisman, ale ked v suzuki servise otvoria motor mali by predsa zistit co je vo veci, nie? ja som mal na GSke skor problem s vysokymi otackami na volnobehu, pomohlo nastavenie karburatora a nove sviecky… netusim v com moze byt tvoj problem, ale skusit ist tymto smerom mozes.

    #82231
    misosveda
    Účastník (Participant)

    Zatial to vyzera ze to boli ventily prave sa to opravuje..

    Vdaka za nazor a tesim sa na cestu…

    #82232
    def
    Účastník (Participant)

    misosveda cauko mne to robilo tiez daco podobne, skus pozriet ci ti netaha falosny vzduch.

    Ja som mal ohnutu jednu prirubu od karburatora na hlavu valca. Skusa sa to napriklad tym ze ked mas nastartovany motor tak streknes cistic brzd okolo miesta podozrenia a ak sa zmenia otacky tak vies ze je tam problem.

    ja som zbrusil tu prirubu dorovna vymenil okruzky na obidvoch prirubach a jazdim zatial celkom v pohode, len treba asi poriadne zostelovat volnobeh 🙂

    Vela stastia 😉

    #82233
    misosveda
    Účastník (Participant)

    Def: dik boli to vyfukove ventily nedrzali tlak uz su vybrusene motor bezi ako hodinky nabral na sile a klesla spotreba proste masinka ako nova…….

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri