Connect with us

Světla na givi maxia iii 55L

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Světla na givi maxia iii 55L

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Autor
    Príspevky
  • #94836
    zbrnda
    Účastník (Participant)

    Zdarec Pánové.

    Nemáte někdo krom výměnných brzdových světel od givi zapojena poziční světla a směrovky

    na Givi Maxia iii 55L ? Díky za popis (návod)instalace, jde mi oto aby byl kufr normálně snímatelný (bez rozpojování kabelů). Dík za postřehy,Zbyněk. 👋

    #94841
    Dragon
    Účastník (Participant)

    Ahoj zbrnda , na starej motorke som mal zapojené iba pozičné svetlá spolu s brzdovými. Pre docielenie efektu, aby som znížil svietivosť brzdových svetiel a aby stále ostali trochu svietiť mi elektrikár zapojil do obvodu rezistory (hodnotu už neviem). Použili sme ale vysokosvietivé LED diódy, ktoré sme kúpili normal v obchode s priemerom, aby sa zmestil do toho plastu, čo je v kufri (nie do montážnej sady). Škoda, že nemám fotky, svietilo to fantasticky. Vyzeralo to takto nejak: [linka] , akurát bez tých smeroviek. Nad smerovými svetlami som uvažoval, ale už som si nechcel komplikovať život. Stačili by napr. tri oranžové diodky a napojiť ich klasika na smerovky, poprípade dvojfarebné diodky a bolo by to po celom páse. Prerušovač by to v poho utiahol. Ak to chceš ale vložiť do origo sady viď.: [linka] , tak ti s tým pomôže určite nejaký elektrikár – vymení diodky a popridáva pár drobností. Všetky káble pôjdu cez tú spojku, čo je medzi kufrom a platňou. Je to prácne, ale dá sa to.

    #94843
    fikus
    Účastník (Participant)

    No ja som.nasiel prave v cechach navod na.svetla.na.givi.svieti mi vsetko okrem smeroviek.chlapci pozor to nemozte.mohli by ste mat problemy.ja.mam.obrysove slqbe ako.tuna.kolega a brzdove silnejsie.ale.za slnecneho.dna to neni moc vyrazne.cize neporusijem normu pre osvetlenie.vozidla.su.na.to strasne.paragrafy a sudny.znalci.ked.sa.stane.nehoda a blondak povie ze sledoval.svetla.na.kufry a.nie.predpisane.osvetlenie.aplikovane.vyrabcom.bacha

Zobrazujú sa 3 príspevky - 1 až 3 (z celkového počtu 3)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri