Connect with us

Takze osrblie

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Takze osrblie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 79 )
  • Autor
    Príspevky
  • #75202
    Furby
    Účastník (Participant)

    crazyman popijeme? 😎

    #75203
    wewerka
    Účastník (Participant)

    Aj ja chcem flek na stan, len ece neviem kedy prideme 🙄 ale kazdopadne chcem byt pri hovadach

    #75204
    Furby
    Účastník (Participant)

    Ja obsadzujem na 2 stany, kto to má na starosti? De je blivajs? 🙄 😁

    #75205
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    Ja neviem kde budem spat ale tesim sa hlavne na metal version vsetkych pesniciek

    #75206
    santal007
    Účastník (Participant)

    Furby ty sa smejes hmm… aaale medvede… spiace… uz sa budia? 😇

    #75207
    bubo
    Účastník (Participant)

    Ja s Bubou tam určite chýbať nebudeme. 😉 Z piatku do soboty… 👋

    #75208
    doctor
    Účastník (Participant)

    Ja tam mam 2 chatky zajednane a s poniektorymi som o tom uz hovoril.Tak ak bude tam miesta tak kludne sa tam pomestime aj viacery.Aspon mozeme chrapat a prdet a grgat a nikto nezisti kto to robi! 😀

    #75209
    Heavy
    Účastník (Participant)

    doctor – takej ponuke sa ťažko dá odolať…KUA. Takúto akciu za týchto podmienok si nechať ujsť – bola by to škoda… 😈 😀

    #75210
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Hlásim….Lanie, upír a ja za výčapom ..samozrejme prítomní budú aj CBR900RR a Peťo (nebožiec)

    #75211
    doctor
    Účastník (Participant)

    Heavy – k***a predseda ze vahas!Jedine miesto kde sa moze vsetko je medzi hovadami a clovek sa nemusi hanbit!

    #75212
    Matooo
    Účastník (Participant)

    doctor prestan uz do cici, nem drazdi 😈 Nedajboze sa este vyserem na Pohodu a v piatok som tam 😛

    #75213
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Matooo – aká pohoda? Na osrblí bude Hovadská POHODA… 😈 😀 😀 😀

    #75214
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Heavy ja lubim hudbu, tancovat, rozbijat sa hudbou |party man a clubber v jednom|….a v piatok to bude verim stat za to aj na pohode |este som tam totiz nebol a chcem to este v mladom veku stihnut| navyse uz mam vybavene u martinera preparkovanie motorky. Nehovorim ze nebudem pit na pohode ale dva dni s hovadami je ina zaberacka ako nejake sportovanie tancom na pohode 😘

    V sobotu pijem s Vami 🙂

    #75215
    bubo
    Účastník (Participant)

    doctor prídem Ti do tých chatiek naprdieť a nagrgať… 😈 😁 Vzhľadom na to, že chrápeš ako dusiaci sa hrochorožec, budem spať v stane radšej. 🤣

    #75216
    cazzo
    Účastník (Participant)

    Bubo pravdu vravíš bratku!škoda ,že tu nebudem ,mohol som si to chrápanie Dr.Hrochorožca nahrať na videjko 🤣

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 79 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri