Connect with us

Testovali sme HD: náboženstvo na dvoch kolesách

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Testovali sme HD: náboženstvo na dvoch kolesách

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 26 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96537
    raptor
    Účastník (Participant)

    http://style.hnonline.sk/preco-nie-138/testovali-sme-harley-davidson-nabozenstvo-na-dvoch-kolesach-621371

    a to som mal hospodarske noviny za seriozny casopis

    neviem sa rozhodnut ci si vsetky tie klišé pán redaktor vymyslel alebo iba preložil
    davať otestovať haryka jakešovi mi príde také prvoplánovo pútavé.. podla mňa dosť plytké ale čert to ber. dá sa to akceptovať

    ale písať o historii harleyu a namiesto wiliama pisat o billovi je mega trapas

    pár perál

    Od prvých až po súčasné sú všetky Harleye precízne postavené stroje stvorené na pohodlné podmanenie krajiny
    (som fanusik HD ale takuto vetu moze napisat iba niekto kto o historii a modelovej rade a spolahlivosti HD (v rannej ere) nema anung)

    istotou sú tak ikonické metalické prvky. Jasným príkladom boli výfukové zvody či spätné zrkadlá
    („ikonicke“ metalicke prvky mali aj japonske choppre z roku pana… inak konkretne zvody si dost dobre neviem predstavit z inaksieho materialu nez je kov (metal))

    Milióny fanúšikov by už z diaľky ihneď vedeli, na čom si to Jakeš za nami pálil
    (nevedeli… podla zvuku beton skala nie)

    Street Bobo bola vynikajúco odladená „harleyka“, kde jazdec necíti žiadne vibrácie a prejde pokojne stovky kilometrov.
    (street Bobo, podla vzoru DJ Bobo)… ale inak je to prvy haryk bez vibracii

    stovky kilometrov ostro kontrastuju s Jakesovym nazorom hned v dalsom odstavci
    „Keď pôjdete trasy do sto kilometrov, tak to je radosť sa voziť,“

    posledny odstavec ani nebudem kopirovat…. cely obrovske klise

    z mojho pohladu dalsi velmi nepodareny pokus o PR clanok… cele zle

    #96544
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 PR.

    Na takéto články sa chytajú laici a snoby. Marketing.

    Aj keď Jakeša zaplatili, asi ho nechytili… 😁

    #96546
    blackhole
    Účastník (Participant)

    Tak to vyzíra ket fajčá nefajčári

    #96548
    raptor
    Účastník (Participant)

    Starý… vyjadrujeme sa spisovnéééé

    #96550
    slobo
    Účastník (Participant)
    #96552
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    @raptor: „namiesto wiliama pisat o billovi“

    Bill je domacke meno pre William… ibaze by ti vadila ta familiarnost, potom som ticho 🤐

    #96554
    raptor
    Účastník (Participant)

    Dreamer mas pravdu, myslel som si ze su to dve odlisne mena… mea culpa …ale potom aj tak nechapem preco Arthur nie je v rovnakom tone ako Art alebo Artie

    anyway ked si hned aj odmyslim moju vytku k Bill / William stale to ostava trapas..

    #96556
    raptor
    Účastník (Participant)

    Dokonca aj gúgeľ (a ten vie naozaj šecko) ti pri zadaní Bill Harley najde všetko možné (v prvom rade akéhosi hudobníka) len nie zakladateľa HD

    https://www.google.sk/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=bill%20harley&safe=off

    #96558
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    „Biography of William Sylvester Harley“
    http://www.atthecreation.com/HARLEY.BIO/wm.harley.bio.html

    „In this more than century of the Harley-Davidson motorcycle that is known and celebrated today as a world-wide icon of classic American design and freedom, it seems proper to review the life and work of this one man without whom there would have been no Harley-Davidson motorcycle or legend and whose family name has become synonymous with Milwaukee Iron: „Bill“ Harley.“

    #96560
    blackhole
    Účastník (Participant)

    V kazdom pripade je to mega trapas!!! podla vsetkeho a podla informacii z prvej ruky, HN nedali clanok na odobrenie pred tlacou. neverim tomu, ze kompetentni by pustili von hentaky brak, co brak, grc je to!!!

    #96562
    raptor
    Účastník (Participant)

    Dreamer kolko odkazov viazucich sa k bill harley ti googel vyhodil na prvej stranke? 

    mne ani jeden… cert to ber… bill = william… bezpochyby… a to ostatne? 🙂

    #96564
    Mishko
    Účastník (Participant)

    „…„ikonicke“ metalicke prvky mali aj japonske choppre z roku pana…“

    1946 – Honda (The Honda Motor Company)
    1952 – Suzuki (Suzuki Motor Co., Ltd.,)
    1954 – Kawasaki (Kawasaki Heavy Industries)
    1955 – Yamaha (Yamaha Motor Corporation)

    Ake ikonicke metalicke prvky mali japonske choppre napr. v roku pana 1945?

    #96566
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Raptor, už to nechaj tak…

    Bill nie je o HD, ale o všeobecnom onom…
    Že by niekto nevedel, že napr. Bill Clinton sa volal William? 😁

    #96568
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Článok mal za úlohu zaujať a nie podať nejakú odbornú, fundovanú informáciu. 😉 A to sa asi podarilo,či? 😶 Preto to spojenie Jakeš a HD. A vôbec nebolo podstatné či sa jednalo o street BOBO alebo street FERO, alebo Billa alebo Williama 😈

    #96570
    Goldy
    Účastník (Participant)

    Článok mal za úlohu zaujať a nie podať nejakú odbornú, fundovanú informáciu. 😉 A to sa asi podarilo,či? 😶 Preto to spojenie Jakeš a HD. A vôbec nebolo podstatné či sa jednalo o street BOBO alebo street FERO, alebo Billa alebo Williama 😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 26 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri