Connect with us

Textil vs koza????

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Textil vs koza????

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67740
    racer8
    Účastník (Participant)

    Zdravim co mi odporucate chcem si kupit bundu a neviem ci si mam kupit textilnu alebo kozennu podotikam ze to bude bunda na kazdodenne jazdenie ale nie na dlhe trate…

    vdaka za vsetky rady a nazory 😎

    #67741
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    k tvojej moto koža

    #67742
    racer8
    Účastník (Participant)

    Lorenzo ale myslis ze ze to dobre na kazdodenne pouzivanie a na to ze je tu leto? ak ide o image tak mozno ale videl som aj velmi pekne textilne bundy na superbike…. 🙂

    #67743
    milan3232
    Účastník (Participant)

    racer8 – takze uz konecne mas motorku? Daj nejake fotky, nech ju poobdivujeme.

    Ak ti ide o frajerinu, oblec sa do bermud, na nohy slapky a jazdi ako zmyslov zbaveny. Urcite sa o tebe bude hovorit.

    Tu sa jedna o bezpecnost. Ja by som tiez doporucil kozu, ja som zastancom 2 dielnych suprav. Je to podla mna praktickejsie.

    Osobne mam textil a som spokojny tiez. Mam vsak iny druh moto. Potit sa budes v oboch. Zvaz protektory.

    Kup, co sa ti paci.

    #67744
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Image je na hovno s prepáčením, som závodník a nie gigolo na motorke. To skúseností Ti radim kožu, tak ako pise Milan, ide o bezpečnosť, a potit sa budes ciuz v koži alebo v textile. Koža podrží protektor na správnom mieste pevnejšie.

    #67745
    racer8
    Účastník (Participant)

    no ste ma presvedcili… ale kupim si asi aj jedno aj druhe… milan3232 este nemam ale uz vyhladavam inzeraty a poziadal som mojho anglickeho kolegu lebo on je do motorkiek tiez blazon ma 5 : ) tak aby mi pomohol pri kupe… bundu si chcem kupit preto ze ked si pojdem pre moju moto tak aby som nic neriskoval ze pojdem bez chranicov… samovrah niesom…a existuje aj zakon schvalnosti… ale ide o to ze este neviem presne akej farby moto bude a rad by som mal bundu rovnakej farby ako moto… chcel by som modru ale ci taku zozeniem ani srnky netusia… takze asi to spravim tak ze ako prvu si kupim ciernu textilnu a potom farebnu kozennu…. 🙂

    Lorenzo uplne s tebou suhlasim ale ked sa pozeram na tvoje foto v albume tiez mas kombinezu vo farbe moto 😉

    a este jedna rada mate nejake skusenosti so znackou RST??? od nich sa mi pacia kombinezy fak su nadherne!!!

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri