Connect with us

Tmave plexi

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Tmave plexi

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66906
    pista2000
    Účastník (Participant)

    Zrad, ako je to s tmavym plexi na prilbe? lebo som kupil novu integralu a k tomu aj tmave plexi a je na nom napisane ze:

    VISOR NOT APPROVED E-22

    FOR RACING USE ONLY.

    Mozu ma za to policajti buzerovat???

    #66907
    yagiza
    Účastník (Participant)

    pista2000 neviem ako na slovensku ale v anglii ta za to budu buzerovat (plus pokuta, ak sa nevies pekne kajat), ale iba ak nemas pri sebe aj „biele“ plexi. v tom pripade tvoj argument bude, ze ako nahle sa zatiahne, pripadne sa zacne zvecerievat tak plexi mozes vymenit.

    #66908
    pista2000
    Účastník (Participant)

    mam prilbu so systemom rychlej demontaze PUSH ONE a aj originalne cire plexi 🙂

    #66909
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Tiez ked som mal integralu mal som 2 plexi a nosil som ich so sebou – kvoli sebe a aby som videl. Ide predsa o moj zivot a 2 plexi vydrzi 2x tak dlho ako 1 plexi… Nikdy mi vsak chlapci z VB nic na tmave plexi nevraveli.

    #66910
    Furby
    Účastník (Participant)

    ani mne nic nevravia na tmave. ale ked je zhorsena viditelnost, asi by chlpati buzerovali. F!

    #66911
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    ja mam tmave plexi ktore je povolene v rakusku. Vraj na slovensku ale tmave plexi nie je dovolene vseobecne, doteraz vsak nebol problem.

    #66912
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    Pista,ser na to…..Mam na srot clenok po tom ako som ako 15 rocny frajeril s tmavymi okuliarmi v noci….

    Image je nanic…….. 🙂

    #66913
    racer8
    Účastník (Participant)

    pista2000 to tmave plexi .. za to ti nic nemozu ved to je uplne to iste ako ked pri riadeni pouzivas slnecne okuliare! a pouziva ich 99% ludi aj v aute… takze aby ta za to buzerovali tak to by bolo ubohe…. 😛 ale niektory tu maju pravdu treba nosit aj cire sak slnko nesvieti 24 hodin!! 🙂

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri