Connect with us

To bolo …

Domov Diskusné Fóra Kaviareň To bolo …

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69247
    Sani
    Účastník (Participant)

    Včera som z práce domov na motorke zvolil cestu od Orešian, popri karpatoch na Piešťany, potom doľava na Brezovú, smer Jablonica a nevedel som, či do Modry sa ponáhľať cez Bukovú, alebo mám čas. Tak som zastavil na kraji a zavolal Vierke, kedy príde domov z Bratislavy. Ešte som mal čas a tak som volil Babu. Keď som sa rozbiehal, obiehalo ma asi 6 motorkárov, tak som sa pridal. Mali Anglické zástavy na moto a ich tempo bolo veľmi slušné. Juj, a zrazu za mnou ďalšie motorky. A už som bol v kolóne. Poznáte ten pocit, že kladiete mašinu do zákruty a neviete, či to ustojíte ? Na záhorí som to ešte stíhal s nimi v pohode, ale keď všetci zahli v Perneku na Babu, juj.

    Keď predo mnou v zákrutách začali s vysadnutím, pochopil som, že s mojimi endurogumami zavadziam.

    Zážitok to bol pekný, ale zostanem verný svojej pohodovo – bezpečnej jazde aj v ďalekých krajoch.

    Ale bolo to pekné, len mi vytvorili ďalšie komplexy. Nejazdili bezpečne, ale …

    #69248
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    😁 dalsi jogurtak niekto pride na to trosku neskor 😉

    #69249
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    jaRRo len aby si im stíhal aj ty 😁

    Sani kde iný končia enduráci začínajú 😉

    #69250
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    kxbibo 😁 bud by som bol na cele alebo v aute a moto na voziku

    #69251
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    jaRRo skôr to druhé to ti ide lepšie 😁

    #69252
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    kxbibo 😛 niekto tu vypysoval ze kto nepadne jazdi pod svoje moznosti jazdim ako vyhovuje mne nie druhym

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri