Connect with us

Tuning maxiskutrov

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Tuning maxiskutrov

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64794
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    Ma niekto s tuningom maxiskutrov skusenosti ??? Ide mi hlavne o zvysenie vykonu, ale nie na ukor zivotnosti pohonnej jednotky …

    #64795
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    alebo aspon nie moc na ukor pohonnej jednotky 😉

    #64796
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Jozefko niektore vyfuky ti vedia zvysik vykon aj o 8 koni, ale vraj zabijaju motorky. Mozno skutre su nesmrtelne… 🙂

    alebo skuter predaj a kup motorku, pocula som o jednej GSX-R1000 s Yoshimura doplnkami… 🙂 😀

    #64797
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    yagiza skuter nepredam 😁 a vyfuk mi nepomoze … je to 4 takt zo vstrekovanim a katalyzatorm ….

    #64798
    Nepo
    Účastník (Participant)

    ako by si zvysil vykon to ti neviem povedat ,mozno by to slo nejakym cipom ,ale viem ze ked sa zmeni variator tak bude mat lepsiu akceleraciu a aj vysiu maximalku 😉

    #64799
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    🙂 Vdaka

    #64800
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    Jozefko

    Na skútre frčia kity najznámejšie sú od Polini, obsahujú výfuky, lamelové ventily, väčšie karburátoy ktoré optimalizujú spotrebu a zvyšujú výkon, remene, hlavy atď.Či je v ponuke konkrétne aj tvoja Gilera netuším, skús pohľadať na webe … 🙂 🙂

    Vaľa štastia pri hľadaní … 🙄

    #64801
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    Pedrito no hladam … hladamm… a problem je ze ten moj skutrik ma riadeny katal. vstrekovanie …trisky a tak takze tie kity nan moc niesu … respektive … ziadne som nenasiel …. 😕 preto som sem dal forum ci uz niekto nahodou netuningoval jednovalec 500

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri