Connect with us

Ukazatel zaradenej rychlosti STARLANE

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Ukazatel zaradenej rychlosti STARLANE

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Autor
    Príspevky
  • #75851
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Caute nemate tu niekto tento ukazatel potreboval by som poradit ako sa programuje nejako nemozem pochopit postup podla navodu 😉

    #75852
    FRENKY
    Účastník (Participant)

    Nazdar! Nieje to nic komplikovane. Musis mat ale motorku na stojane, aby si mohol po nastartovani radit rychlosti. Prilozis biely kabel na kostru na 20sek. az kym ti nezacne blikat na displeji myslim "P" . Potom prilozis biely kabel na kostu tolko krat ,kolko ma motorka prev.stupnov. Cize ak ma 6 stupnovu prevodovku, tak sest krat. Na Displeji ti bude svietit "6". Chvilu pockas a "6" sa zmeni na blikajucu "1" . Zaradis prvy prevodovy stupen, pustis spojku a pomalicky pridavas plyn, na nejakych 3000 ot. kym sa ti na displeji nezobrazi "2", zaradis druhy prevod.stupen a znova pustis spojku a pomali pridavas az kym ti nesvieti na displeji "3" a tak pokracujes az do sestky. Tot vsio

    #75853
    granatka1
    Účastník (Participant)

    Môžem ti povedať,že si kúpil veľmi dobrú vecičku. 😀 😀 Ja si ju veľmi pochvaľujem 😉

    #75854
    cbr900
    Účastník (Participant)

    cucpo a granatka1 … jednu otázočku… k čomu to je?… ukazuje tam len zaradenú rýchlosť? … neviem, ja si to neviem predstaviť… jazdím či na plechovke či na moto a vôbec mi to nechýba … predsa to počuť na motore, ak príde kopček a nevládze na 4ke, tak sa nepozriem na display (akú tam mám rýchlosť), ale rovno podradím, nie?

    #75855
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Cbr900 na okruhu to moc nepocujes, frenky diky za info uz je to namontovane a sluzi 😉

    #75856
    cbr900
    Účastník (Participant)

    cucpo vidíš….to ma nenapadlo…dík 😉

    #75857
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Granatka1 aj ja som spokojny uz som to skusil na okruhu

    #75858
    cygno
    Účastník (Participant)

    Cucpo, ako to je v honde so zarukou pri zasahu do elektroinstalacie?

    #75859
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Dufam ze nijako zivil som sa montazou alarmov a nieje problem montovat ked si opravneny podla mna

    #75860
    cygno
    Účastník (Participant)

    Tak dufam s tebou 😉 , akurat, kto je ten opravneny to montovat?

    #75861
    FRENKY
    Účastník (Participant)

    Cucpo – nemas za co. inac pre ostatnych – na SS je to super vec, lebo tam mas v tych rychlostiach fakt dost casto kolotoc. ono to totiz ide furt rovnako ,ci mas trojku ci stvorku. ale hlavne ked si niesi isty, ci tam mas trojku,alebo dvojku,tak sa na to mrknes a vies, ci este mozes podradit,alebo pojdes do jednotky a hrozi smyk zad.kolesa. a tiez aby si nezaradoval sedmicku 🙂

    #75862
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Frenky presne ta jednotka na okruhu je ocividna 😉

    cygno opravneny som ked mam zivnost a bol som zaskoleny od dodavatela co som splnil takze nevidim problem, vsetky automobilky strasia ze je to neopravneny zasah ale nikdy to nedopadlo v ich prospech

    #75863
    cygno
    Účastník (Participant)

    Cucpo, akurat, ze starlane nie je alarm a neviem ci starlane robi nejake zaskolovanie na montaz. Jedine, ze by ten navod na montaz bol zaroven aj skolenim 😁 . Ale dufajme, ze nijaky problem nebude, aj ked ta tvoja moto vyzera, ze ma este nejaky ten cas zaruky pred sebou. A este mam aj taky pocit, ze to nie je tak uplne schvalene pre pouzitie v cestnej premavke, takze v pripade nehody rychlo prec z motorky aby poistovna nevidela 🤐

    #75864
    cucpo
    Účastník (Participant)

    Cygno jak neschvalene ?? to hadam prehanas nie ??? je to to iste ako ked namontjes nejake radio do auta podla mna , tiez sa pripajas na rozvody v aute nehorim central a ine veci kde sa v dnesnej dobe pripajs ku zbernici

    #75865
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Kde sa da kupit taka vecicka a kolko stoji ? Da sa to namontovat aj na starsie moto ?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 22 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri