Connect with us

Ukoncenie moto-sezony v Rimavskej Sobote

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Ukoncenie moto-sezony v Rimavskej Sobote

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70080
    ega1
    Účastník (Participant)

    Dna 28.10.2006 ukoncili nadsenci motocrossu a stvorkoliek moto-sezonu z Rimavskej Soboty ale aj z inych miest. Zacalo sa to stretnutim vsetkych motoriek, crossiek a stvorkoliek pri Hypernove, odkial potom sli na namestie, kde si ludia mohli popozerat tieto krasne stvorenia. Odtial sa vsetci vybrali na miesto, kde uz cakal na nich teren. Divakov cakalo obcerstvenie (pivo, klobasky a pre sutaziacich gratis gulas). Vsetko bolo zabezpecene. Sutazilo sa v kategoriach stvorkolky, crossky a stvorkolky verzus crossky. Ceny odovzdaval primator mesta.

    Zial nebola tato akcia moc medializovana..takze som Vam nevedela o nej povedat, dozvedela som sa o nej v den konania..ale bola super..pacilo sa mi to…pridavam aj fotky.

    #70081
    ega1
    Účastník (Participant)

    tu je link [linka]

    #70082
    MajLanKoSK
    Účastník (Participant)

    kua stvorkoliek tam mate pozehnane… pekna draha, vydarena akcia…

    #70083
    cbr900
    Účastník (Participant)

    MajLanKoSK štvorkoliek tu máme dosť, nakoľko som mal šéfa, ktorý je jeden z nich..na také malé mestečko, až až…

    ega1 čo cesťáci?? boli tam aj od nás??

    #70084
    ega1
    Účastník (Participant)

    cbr-900 …boli tam aj ti…len uz nesutazili…len boli pri hypernove..potom na namestie a sli sa kuknut aj na Vcelinec…mohol si prist..dobre bolo. Boli tam aj od nas…Isto si videl na foto..ze Peto sutazil 😁

    #70085
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ega1 … až teraz som si mrkol album…vidím, že tam skoro všetkých bikerov poznám, až na to, že traktoristi (choppristi) nedošli… ja som sa tentokrát rozhodol stráviť víkend s Pumou 😉 … boli sme na chate a spojili sme to s turistikou… niektorí vrčali na motoroch, ja som vrčal do nôh na bicykli 😀 … aj sme išli popri vás…z Kurinca, ale plánovali sme ešte Kamenného Janka a už pomaly slnko zapadávalo, tak sme pokračovali ďalej bez zástavky…chalani mi to prepáčia (aj tak som už 2 týždne zazimovaný) a víkend s Pumou mi oveľa lepšie padol 😉 … jasné, všimol som si šéfa a spomínala si tvojho spolužiaka (malý Ďurko ti je spolužiak??)

    #70086
    ega1
    Účastník (Participant)

    cbr900 ..tak ste mali pekny vikend…ale nevymenila by som sa s vami 😁 mne bolo lepsie tam…a co ma prekvapilo tak si nedal vediet hovadam ze v RS sa nieco take kona, isto by prisiel niekto kuk…ale nevadi..snad bude nieco take aj na otvorenie moto-sezony. Neviam akeho Durka myslis..ja som myslela Kika. Chodi aj na skutri, zvykne stat pred skolou..na taky starsi styl, farbou to iste ako nase.

    #70087
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ega1 myslel som malého Ďurka (šéfovho syna)… pekný?? no tak po turistike som bol rád, že som vôbec som, ale ten pocit stál za to…ďaleko skôr som plánoval víkend s Pumou a o ukončení som sa dopočul asi okolo stredy…bolo mi blbé, že pozvem HOVADA a sám tam nebudem 😟 …

    #70088
    ega1
    Účastník (Participant)

    jaj..Juraj..nie..on nie je moj spoluziak..on je o dva roky starsi, ale chodi do tretieho rocnika.

    Tak si mal hovadam odkazat ze ich presmerujes na mna 😀 miroLC by isto dosiel..nema to daleko. A co sa tyka sefa..Petovi to slo. Keby nemal 200-ku isto by vyhral. 😁

    #70089
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ega1 ale Peťo (bývalý šéf) má zelenú kawasaki a to je 750 objem…bol som pre ňu na východe, ked ju kupoval…

    #70090
    ega1
    Účastník (Participant)

    cbr900 pokial viem uz taaake nic nemaju, po tej nehode, myslim ze predal. Jazdil Peto Slajf na tej 200-ke.

    #70091
    ega1
    Účastník (Participant)

    cbr900 Durko ako ty ho volas…tak jazdil na nejakej zelenej..ale neviem co to bolo za objem.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri