Connect with us

UKRADNUTÁ HONDA CRF 250R

Domov Diskusné Fóra Kaviareň UKRADNUTÁ HONDA CRF 250R

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
 • Autor
  Príspevky
 • #76484
  shoei
  Účastník (Participant)

  19.09.2007 bola z Ivanky pri Dunaji ukradnutá honda CRF, prosím Vás o pomoc pri jej hladaní v prípade info valajte na tel:0905 832 228 dík.

  #76485
  zahri
  Účastník (Participant)

  Shoei> skus sem napisat aj nieco blizsie.. nikto sa nebude pytat ked taku masu uvidi ci ju dotycny jazdec nahodou neukradol

  #76486
  shoei
  Účastník (Participant)

  shoei posielm odkaz na foto motorky [linka]

  #76487
  milanrx
  Účastník (Participant)

  Ty si tu hondu chcel predat?a mal si na nu inzerat?tak ked sa ti na ten inzerat niekto ozval a bol sa na to aj pozriet tak skus patrat tým smerom.!!!podobný pripad sa stal v okolí noveho mesta n.v. z yamahou wr 250.ten mamrd sa prišiel na to pozriet,odviezol sa a od kupi odstupil.medzi tým ale ten hajzel aj z týmom presondoval situešn a večer to prišiel z chalupy ukradnut.200-tisícova motka v prdeli.podotýkam že ten zmrd bol z blavi a ked tam k nemu prišiel majitel aj z policajtami a urobili domovu prehliadku tak samozrejme že nič nenašli a policajt este podotkol že ten nadejný kupec už mal v minulosti podobne patalie.potom sa majitel snažil o moto bojovat na vlastnu past ale to mu ten mamrd tak jemne naznačil že nech sa už na to vysere ked nechce mat este aj ine problemi.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri