Connect with us

Už aj tu ?!?!

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Už aj tu ?!?!

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98581
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Kokso, ani tu už nedajú človeku pokoj?! Toto mi došlo dnes na SS:

    Jsem paní Hannah Raphael, prosím, chci mít slovo v soukromí s vámi, můžete kontaktovat můj soukromý e-mail /(hannah.raphael07@hotmail.com) pro více informací a podrobností.

    dík

    S pozdravem sestra
    Paní Hannah Rephealová

    #98587
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    Nie si v tom sám, bratm. Sme v tom s tebou. Žiaľ. 🙁

    #98589
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Vďaka za upozornenie. Účet „hannah“ bol odstránený, dotklo sa to 39 užívateľov, ktorým bol tento spam odoslaný a následne z nášho systému zmazaný. Je možné, že sa týmto užívateľom bude dočasne zobrazovať blikajúca obálka.

    #98590
    BacilBA
    Účastník (Participant)

    👍

    #98592
    Bielyorol
    Účastník (Participant)

    Exe, díky. 👍 

    Bacil, nechtiac sme založili nový klub? 😈 
    #98594
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Takych mam plne schranky to su roboty ktore vyhladavaju schranky a odosielaju pozvanky na takzvane eroticke stranky na zoznamenie na sex samozrejme fotky ucastnicok su pokradnute z roznych facebokovych a inych albumov napriklad som sa zaregistroval na taku stranku len tak zo srandy ze nech teda viem o co ide nuz tolko cernosieka aziatiek  v Bratislave ani neexistuje a samozrejme mi posielali spravy ako sa im paci moj profil aj ked v nom nic nebolo keby ste chceli odpisat tak si musite kupit kredit za 7 euro a jedna sprava stoji 50 centov i ked odpisovanie je zbytocne je jasne ze to ma nejaky cudzinec iba na zarobok lebo nevie ze u nas mame zensky a muzsky rod a ked zena pise v muzskom rode cez google translator  tak je jasne ze to je iba podvod na oberanie penazi a zbytocne to aj oznacovat ako spam zas to pride odinakial

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri