Connect with us

Už je to tu – Dakar

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Už je to tu – Dakar

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64899
    yagiza
    Účastník (Participant)

    konecne po roku je tu jeden z najtazsich pretekov na svete 16 dnovy maraton kde pretekari prejdu vysse 8000km – Rally Dakar zacina sa 31.12.2005 v portugalskom Lisabone. menej ako 40% z registrovanych 747 vozidiel (240 motoriek, 187 aut, 80 kamionov a 240 sprevodnych vozidiel – kua tam bude prasno) je ocakavanych prejst cielovou ciarou! cize nie je dolezite vyhrat al prejst cielovou ciarou 🙂

    Charley Boorman tiez ide a i ked mozno nevyhra ja verim ze dojde… ja davam stavku na dvoch: Simon Pavey a Matt Hall 🙂

    #64900
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    yagiza

    No nebudeš jediná kto sa vytešuje na Dakar 2006, tvojich troch favoritov nepoznám no isto budú niečo na motorkách vadieť keď idú na Dakar.Mojími favoritmi sú Cyril Despres, Marc Coma, Giovanni Sala.Ale isto najväčšiu pozornosť venujem jazdcovi so štartovným číslom 60 ktorý neni nikto iný ako Jaroslav Katriňák na motorke KTM 660, za zmienku isto stojí aj Ivo Kaštan (CZ) štarujúci z číslom 37 na KTM 450.Tak či onak prajem všetkým preteky bez nehôd a úrazov a čo najviac jazdcov nech dosane možnosť vidieť cieľ.

    Viac na http://www.dakar.com

    #64901
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Pedrito som rada ze to sleduje aj niekto iny okrem mna. Depresa by som hadala aj ja, ale ja som skor za tych co nie su horucimi favoritmi, jeden defekt na flasi co tam nechal nejaky turista a je vyradeny… 🙂

    15 Januara uvidime kto dosiel do ciela…

    #64902
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    yagiza alebo jeden turista čo tam nechala fľaša… 😁 😁 Viem čo myslíš, ako lokálpatriot v tom prípade prajem Jarovi 🙂 🙂

    Tak 15 Januára … v cieli

    #64903
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Môj favorit je Jaro Katriňák náša jazdiaca enduro legenda Katro. Držím mu palce. 😉

    #64904
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Čo by som to bol za martinčana, ak by som Katrovi nedržalo palce? 😁

    #64905
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    Prvú etapu Dakaru 2006 máme za sebou.Etapa ktorá viedla z Lisabonu do Portimäo merala 370 km z toho 83 km bolo tzv.špeciálnych čiže meraných časomierou.Výťazom etapy sa stal Ciril Despres s časom 00:58:10, náš Jaroslav Katriňák došiel na 28.mieste s časom 01:03:33 so stratou 05:23 min. na vedúceho jazdca.Český jazdec Ivo Kaštan došiel do cieľa na 127. mieste so stratou 17:34.

    yagiza

    Tvoji favoriti jazdia: Boorman – štartové číslo 172 etapu došiel na 176 mieste, Pavey – štartové číslo 174 etapu došiel na 181 mieste,

    Hall – štartové číslo 173 etapu došiel na 180 mieste.Všetci majú stratu okolo 23 minút.

    #64906
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Blahozelam Katrinakovi…

    Pedrito diky za bleskove informacie ( co ich posielaju najprv tebe, nez ich daju na net? 😉 ). moji favoriti su na Off-road, cesta im moc nehovori aspon poslednym dvom, Boorman je povolanim herec, ale nadalej davaj informacie aj o tychto troch diky

    #64907
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Pedrito dikes. Jaro idééééééééééééééééééééééš. 😁

    #64908
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    Dnešná etapa z Potmäo do Málaga merala 576 km z toho 115 km bola časovka.Cieľom etapy prešiel ako prvý portugalec Faria časom 01: 37: 07.Náš Jaroslav Katriňák došiel etapu na 22 mieste so stratou 05:33 min. na vedúceho jazdca.Český jazdec Ivo Kaštan došiel so stratou 16:56 min. na peknom 61 mieste.

    Celkovo vedie španiel Esteve Pujol tesne sledovaný Marcom Comom, Katriňák nasleduje na 22 mieste so stratou 08:49 min.Kaštan na 60 mieste má stratu 32:23 min.

    yagiza tvoji clapci došli Pavey 88. miesto, Hall 72. miesto a Boorman 84. miesto všetci so stratou okolo 20 min.

    #64909
    yagiza
    Účastník (Participant)

    blahozelam Katrinakovi, len tak dalej….🙂

    Pedrito super, moji chlapci sa uz lepsia diky za info😉

    #64910
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Katro idééééééééš len tak ďalej. 🙂

    #64911
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    Tretí ďeň máme za sebou etapa z Nadoru do Er Rachidia merala 672 km. s čoho bolo 314 km. meraných.Cieľom prešiel ako prvý Caldecott časom 3: 21:11, ako druhý dokončil etapu Grider a za ním Despres.Jaroslav Katriňák sa každým dňom zlepšuje dnešnú etapu dokončil na 15. mieste so stratou 08:59 na Caldecotta.Český jazdec Ivo Kaštan Došiel na 49. mieste so stratou 42:43 min.

    Celkovo vedie Despres, na druhom mieste Coma a prvú trojku uzatvára Pelicer.Náš Jaro je celkovo na 16.mieste so stratou 13:11 na vedúceho Despresa.

    yagiza momentálne nie som doma do teraz tvoji favoriti do cieľa etapy nedošli, tak ich doplním zajtra. 🙂

    …výsledky sú samozrejme neoficiálne… 😁

    #64912
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    yagiza medzičasom došli : Boorman 137 , Pavey 138, Hall 139 všetci strácajú okolo 1:45 hod.

    #64913
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Katrinak znova blahozelam…

    Pedrito Diky za info.. je neskutocne ze Pavey ucil Boormana jazdit, ked sa pripravoval na „long way round“ a teraz ho boorman poraza… len nech Charley dojde do ciela a budem velmi spokojna 🙂

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri