Connect with us

Už sa vám to stalo???

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Už sa vám to stalo???

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64969
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Konečne som zohnal ďalšiu motorku,takmer novú/ 500 km /, zabehol som ju, je fantastická, ale nič k nej necítim. Neviem ako to mám povedať , ale vôbec sa z nej neteším, stále som chcel BIG-NAKED a zase zom zadrel do supersporta! Čo mám robiť?!

    #64970
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    tlmic no nechcem byt protivny … 😉 ale tu uz podla mna rady niet. A ak by som ti nejaku radu dal som skalopevne presvedceny ze sa podla nej nezariadis 😁 Ale nejaku ti predsa len poskitnem 😉 Skus pozret nieco jazdene vybiel vsetky ucty a kup k tejto este jeden supersport 😁 😁 😁. A ked pridem k tebe aspon budem mat co skusat …. a potom to popiseme tu na exebate :o) …. 😉 😀 😀 Vydis … no a je to uplne jasne !!! Ty kupujes a ja ich budem testovat a pisat recenzie 😀 😁 😁

    #64971
    zajo78
    Účastník (Participant)

    predaj akup naked 🙂

    #64972
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    tlmic

    Ten tvoj príspevok beriem iba ako spôsob, ako sa potichu pochváliť 😁

    #64973
    zajo78
    Účastník (Participant)

    tak z toho pohladu som to nebral

    #64974
    Natalka
    Účastník (Participant)

    fúúúúh…

    aj ja som kúpila jawu, ktorú som neznášala a teraz sa jej neviem vzdať a rozmýšlam, ako si očistiť svedomie voči nej za zradu v podobe kúpe fejzra! ale tú motorku som hrozne nemala rada… a teraz mi až slzička vyjde z očka, ked si spomeniem na to, že musím predať! 😕 😠

    #64975
    zajo78
    Účastník (Participant)

    natalka neron slzicky, nemas za cim

    #64976
    yagiza
    Účastník (Participant)

    tlmic a co si to vlastne kupil? preco ked nieco chces tak to nekupis? 😕

    mne sa to stava len s chlapmi 😀

    #64977
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Buď to cele očeš a trochu to skrášli alebo to predal a kúp si po čom ti srdce túži.

    #64978
    tlmic
    Účastník (Participant)

    kxbobo bol by trest taku motorku ocesat.

    yagiza vidis, Ty to mas s chlapmi a ja s motorkami. Je to asi tym ze som 5 sezon jazdil len same supersporty, tie lakaju k rychlej jazde a ja sa rad vraciam domov cely a zdravy. Vsetko sa to vo mne zlomilo, ked som robil kamaratovi Horneta 600 a pozical mi ho aj na povozenie. Este nikdy som sa tak nepovozil . Vietor nepovoluje extrem a na nase rozbite cesty idealne a k mojmu veku tiez. Kupil som zase Yamahu R6 ale limitovanu seriu R46 s podpisom V. Rossiho. Mozes si ju pozriet v inzeratoch.

    zajo78 mam vysnivanych kandidatov XJR1300, CB1300 alebo GSX1400, lenze vies kolko ich jazdi na Slovensku? Asi by som ich spocital na dvoch rukach. Tak mi nezostava nic ine len sporit a kupit nove. Mozno odjazdim este sezonu tuto R6 a zatial naskrabkam zbytok na funglovku.

    #64979
    tlmic
    Účastník (Participant)

    jozefko jedine ze by sme napisali porovnavacku ako v Motohose G.NEXUS versus R46

    #64980
    charym
    Účastník (Participant)

    tlmic veru dojazdi este tuto sezonu vies velmi dobre aky klenot mas doma bola by skoda sa jej vzdat tak skoro poriadne ju vyskusaj a verim ze sa jej budes tazko vzdavat nezabudaj na august ked si velmi rychlo predal poslednu a nebolo co zohnat poriadne potom aj ked viem ze teraz by si siel uz len po novu moj nazor mal by si si ju uzit aspon jednu sezonu…charym

    #64981
    zajo78
    Účastník (Participant)

    tlmic tak pozri napr. na [linka] je tam GSX 1400 rok 2002 za 167000Kc, ak by si velmi chcel tak urcite nieco dobre najdes 😉

    #64982
    eddy
    Účastník (Participant)

    No to som nečakal, že to príde tak skoro.Ja keď som vydel tvoju novu moto bol som milo prekvapeny,že si kúpil zase R6.Ta R6 vyzerá a aj určite jazdí super.Jednej som ťa zbavyl, ale s tou druhou si sa veľmi poponáhľal.Držím ti palce aby srdce dostalo po čom túži.

    #64983
    Jura
    Účastník (Participant)

    tlmic: jednoznačne tú CB 1300 😀

    teraz na sezonu ju ide kúpiť aj kamoš – v lete si zvrkol na mojej, predal Apriliu Falco, minulý týždeň sa ešte prišiel pokochať do garáže a už je rozhodnutééééé 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri