Connect with us

Vas nazor?????

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Vas nazor?????

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77708
    racer8
    Účastník (Participant)

    Chlapec a dievča išli na motorke viac ako 120km/h….. D: Spomaľ prosím. bojím sa… Ch: Nie to je zábava… D: To teda nie je….Prosím spomaľ… Ch: Fajn. Ak mi povieš že ma miluješ… D: Milujem ťa… už spomaľ … Ch: Teraz ma objím. Akoby to malo byť posledný krát… Dievča ho objíme. Ch: Možeš mi dať helmu dole a nasadiť si ju?… Zavadzia mi…………….. Na druhý deň v novinách: Motocykel narazil do budovy kvôli zlyhaniu bŕzd. Boli na ňom dvaja ľudia, ale iba jeden prežil. Pravdou je že chlapec v polovici strmého kopca zistil, že mu vypovedali brzdy ale nechcel, aby to jeho priateľka vedela. Namiesto toho chcel aby mu priateľka povedala že ho miluje, posledný krát pocítiť jej objatie a potom jej dal svoju helmu napriek tomu že to znamenalo jeho smrť. Len kvôli tomu, aby ona mohla žiť…

    Nasiel so tento pribeh a tak sa Vas pytam na vas nazor… podla mna je to dojimave ale ta skutocnost ze bral niekoho bez prilby a tak je zarazajuca a je to ako keby osocovanie motorkarov…. ☹️

    #77709
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Rozpravka je to dojimava, len s realitou nema nic spolocne …

    #77710
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Tak ako martiner hovori pekna rozpravka… skutocnost by vyzerala asi tak (ked by clovek nespanikaril) … ze by zacal pomaly podradovat a dostal motorku na taku malu rychlosti ze zoskocit z nej by bolo absolutne bezpecne, mozno len odrene kolena alebo ruky… ale nie smrt… ale kazdy riesi tieto situacie inak 🙂 ale inak je to pekne napisane, ked som to cital tak som nechapal preco ten chlapec chce aby mu povedala ze ho miluje a objala ho, az neskor do dalo dojimavy zmysel.

    #77711
    Lehy
    Účastník (Participant)

    😀 😀 😀

    #77712
    andoo
    Účastník (Participant)

    Mne sa ten pribeh paci, tiez som ho uz davnejsie cital, je to vymyslene ale dobre.

    #77713
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Je to velmi pekne, a som skutocne rad ze je to vymyslene.

    #77714
    mathew
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 hej,je to vymyslene,len by som chcel vidiet,ako by si podradoval na malu rychlost… to nieje take jednoduche… 🙂

    #77715
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    mathew to aj ja 🙄 Ale to je nieco podobne ako u nas na vodicaku sa stalo. jazdilo sa na starej 350 jawe. jednemu ziakovy sa zasekol plynove lanko a samo mu pridavalo. naprasil to rovno do steny , cely bol odreny atd… a ako tomu mohol zabranit? jednoducho, stlacit spojku a zabrzdit, vyhodit rychlost nech si plyn uz pridava kolko chce… lenze spanikaril a nezachoval si chladnu hlavu v tej situacii… podradit zo 120 neje lahke, ale postupe podradovat nizsie apomaly pustat spojku, sa da. Len tolko k tomuto. a inak som tymto pribehom rozplakal svoju kamosku xixi 🙂 vazne velmi dojimave… ta myslienka. som rad ze to bolo len vymyslene.

    #77716
    mathew
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 ano,je to pekne a dojimave,ale dost nerealne… 😎 treba si zachovat chladnu hlavu,ja som dostal na JAWKE susak na zadne koleso asi v 100ke a dopadlo to len odreninami a motorkou na zvodidlach…

    #77717
    racer8
    Účastník (Participant)

    mathew neviem ako je to na tvojej moto ale ja ti na mojej dokazem postat aj bez brzd aj s vyssej ryxlosti ako je 120km/h a to iba podradovanim a brzdenim motorom…sice to nieje taka kratka vzdialenost ale da sa to uplne v pohode 😉

    Lavergsx600 aj ja ked som mal volakedy jawku tak mi cez tesnenie karburatora xytalo vzdux a sposobilo to samozvysovanie otacok ktore vyletia az do neba a tiez som to nikde nenapalil a dokonca som aj motor zastavil stacilo zatlacit na zadnu brzdu a pomaly pustit spojku 😎

    #77718
    mathew
    Účastník (Participant)

    Racer8 da sa to ked si na rovine a mas cas,ale v tom pribehu cas asi nemali… 🙄

    #77719
    Furby
    Účastník (Participant)

    Kokos čo tu riešite s jawou… pokiaľ sa zasekne plznové lanko, je blbosť stlačiť iba spojku a nechať motor nech sa vztáča do nemoty… na to je taký špeciálny trik, že vypnem zapalovanie alebo vytiahnem kľúčik yo spínačky a motor zhasne… 😉

    a čo sa týka japoncov, neviem ako u vás, ale ja keď zavriem plyn tak mi to motorom brzdí ako keby som stlačil brzdu… 😎

    #77720
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Furby … ako keby som stlačil brzdu …. MOTOROVÚ … 😎

    #77721
    Furby
    Účastník (Participant)

    cbr900 Ty sa neozývaj, Ty nemáš ani späťáky… 😁

    #77722
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Furby .. neboj, však príde doba, ked kvôli airodynamike ani späťáky nebudú montovať 😁 … ale tvoje motorové brzdenie a predbiehajúce ťa brzdné platničky… na to nikto nemá 😀

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri