Connect with us

Vaše videoalbumy – máte záujem?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Vaše videoalbumy – máte záujem?

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83367
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Pripravujeme na Motocykel.sk – samostatnú sekciu Videoalbumy – presne tak ako sú fotoalbumy. Na začiatok tam budú iba naše – teda redakčné videoalbumy.

    Zaujíma nás váš názor, či by ste chceli pridávať vlastné videá – presne tak ako teraz vlastné fotoalbumy. Čo vy na to?

    #83368
    Wpalino
    Účastník (Participant)

    Myslím, že by to bolo veľmi užitočné, nemusíme to dávať kade tade na youtube..

    len aby to server kapacitne stíhal.. 😕

    #83369
    Frank
    Účastník (Participant)

    … a toto je dobrý nápad 🙂

    ale je fakt je otázka či sa to kapacitne zvládne, lebo toho tu bude riadne

    #83370
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Ja to stem 🙂

    #83371
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Server to stíhať nebude. Redakčné videá sú zavesené na Youtube s tým, že sa zadáva iba link a video sa u nás zobrazuje. Presne týmto spôsobom by mohli užívatelia nové videá aj pridávať. Youtube -> a link do videoalbumov.

    #83372
    VMax
    Účastník (Participant)

    Exebat: tých serverov je hafo: vimeo, youtube, google, podľa mňa je to zbytočné ukladať ku Tebe na server, urob to tak ako je napríklad facebook, vložím linku a zobrazí sa okno ktoré sa dá spustiť .. 👍

    #83373
    raptor
    Účastník (Participant)

    Vmax ved si napisal presne to iste co pisal exe 🙂

    napad to nie je zly, len si to neviem zatial v praxi predstavit.. lebo link z youtube dam aj teraz hocikde

    #83374
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    V článkoch, kde je pripnuté video to tak už beží. Nezobrazí sa všal link, ale už priamo video, ako na Youtube. Youtube sme zvolili kvôli dostupnosti.

    #83375
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Radsej este predtym vyries to davanie fotiek sem 🙂 pomale neprehladne musim fotky upravovat vo velkosti! a ja som lenivec 😇

    #83376
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    ZOMBY

    Budeš musieť byť lenivec aj naďalej, spracovanie niekoľko MB fotky na serveri x 10 fotiek vo formulári nevložíš nikde o nič rýchlejšie. Píšem o GD knižnici a zmenšovaní, pre tých zdatnejších. Je kopec programov, ktorými môžeš pohodlne a hromadne zmenšiť všetky fotky pred pridaním do formulára na internete. Odporúčam rozlíšenie max. 1280 px na šírku. a potom tlačiť do formulára.

    #83377
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Potvrdzujem, všetky redakčné fotky pred zadávaním do albumu musíme zmenšiť, nejde to štýlom odfoť a zadávaj. My používame konvetnor XnView – voľne dostupný a potom albumy frčia celkom rýchlo

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri